İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Bulduğunuz saçlardan birinde kök görünüyor, ben olsam çoktaaan gen testine götürmüştüm.
O nasıl ve nerede oluyor acaba detay verir misiniz, birde kök görünmeden olur mu gen testi, çünkü sanırım balkonda gördüğüm muhtemelen yukardan geldi onda sanki kök görünüyordu

az önce balkonu yıkarken süpürgede böyle bir saç gördüm bilmiyorum aynısı mi ama diğerlerinden bı tık daha kısa, ay ben iyi değilim gerçekten ya
Saç işlem görmüş bir saça benziyor. Düzenli maşa düzleştirici kullanan biri olsa gerek. Baksana ucu çatallaşmış incelmiş ama kökü kalın ksjjzj

Saç işlem görmüş bir saça benziyor. Düzenli maşa düzleştirici kullanan biri olsa gerek. Baksana ucu çatallaşmış incelmiş ama kökü kalın ksjjzj
Hayir yani kk ya girince bu konuya girip bakiyorum ben de merak ettim galiba siz de oyle. Ama konu sahibi inanmak istiyor ve suphelerini bi yandan kendi curutuyor. Oyle olunca bizim kafa da corba oldu

Konu sahibini yargilamak icin soylemiyorum bu arada kim olsa inanmak ister ama esinizle oturup tekrar konusun bence iyi yada kotu bu sekilde halletmek zor supheniz gecmediyse de soyleyin açık olun

Konu sahibini yargilamak icin soylemiyorum bu arada kim olsa inanmak ister ama esinizle oturup tekrar konusun bence iyi yada kotu bu sekilde halletmek zor supheniz gecmediyse de soyleyin açık olun
Dün 1 saat felan konuştuk bana diyor ki şüpheni gidermek için ne yapabilirim, e yapabileceği birşey yokki

İçinize kurt düşürmek istemem ama telefonun ortada olması bi şeyi değiştirmez . Bazıları hiç iletişim kurmaz tek gecelik gibi yani . Böyledir demiyorum asla ama telefona bakıp da yakalamayı beklemeyin. Bilmiyorum imkanınız varsa tekrar şehir dışına çıkın ve eve gizli bi kamera bırakabilirsiniz bu şekilde iyi ya da kötü ortaya çıkar .

Kesinlikle kücük bir gizli kamera kurun kapı girişini gören bir yere yatak odasına ve mutfaga.. (ama acık vermeyin). Böylece kim girdi cıktı görürsünüz. Çocukları 1 -2 gece bırakacağınız birileri varmı yakın? Anneme gidiyorum diyip pusuda dısarda bekleyin bence araba icinde , arabanız yoksa da bir yerde kalın sonra da baskın. Umarım olmaz ama sandığınız gibiyse elinizde kapı gibi delil de hazır olur.

O nasıl ve nerede oluyor acaba detay verir misiniz, birde kök görünmeden olur mu gen testi, çünkü sanırım balkonda gördüğüm muhtemelen yukardan geldi onda sanki kök görünüyordu
Köklü olan telleri kendinizinkiyle karşılaştırabilirsiniz. Özel klinik ve poliklinikler var gen araştırma bölümleri olan, 10 güne kadar sonuç çıkar ama kök şarttır.

Kime ait olduğu çıkmaz, siz kendi saçınızla karşılaştıracaksınız uyumuna baktıracaksanız. Zaten sizin değilse pek önemi kalmıyor gerisinin.
Eve geldiğimden beri her gün balkonu yıkıyoruz çoğunlukla eşim yıkar, ama bugün ben yıkamak istedim ve balkonda aynı saçı gördüm, renk boy aynı. Ve diğer gördüklerim de pencerenin açık olduğu birde pencere kenarydi. Ariyeten ben evde yokken pencereleri hep açık birakmisti eşim , Üst komşunun olma ihtimali artık daha çok aklımda yer edinmeye basladi, çünkü Bizim ust komsunun birseyleri silkeleme huyu vardir kaç kez şahit oldum

Başka bir delil yoksa saç teli bana şupheli gelmiyor , hava sıcak camlar acik birisi halisini çarşafını bile sirkelerse ucup camdan kapıdan evlere giriyor o saç telleri, bence icinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…