Sizce ben mi abartiyorum?

Çocuk çocuk dıyıp durmussunuzda kazık kadar adam
Böyle şeyleri en fazla 25 yaşına kadar yaşarsınız
Sonra aklımız bir kemalee erer😅
Siz neden bu insanla muhattap olmak zorundasınız
3 gundur konusmuyorum muhatap da olmayacagim adam evli degilim diuor ama arkadaskar evli de dedi olmaz mi olur inanirim

Kısacık birsey soyleyecegim, erkekler duz varlıklardir, birini beğenirlerse soylerler, bundan sonrasi için aklinizda olsun.

Kusura bakmayin ama sizle dalga geçiyorlar gibi okudum yazdiklarinizi
Ben de ona isin dalgasindasin dedim zaten kendime saygimdan dolayi yazmayacagim zaten yine engelĺer mi siler mi ne halt ediyorsa etsin benim karsima duzgun insan cikmiyor

Ben de ona isin dalgasindasin dedim zaten kendime saygimdan dolayi yazmayacagim zaten yine engelĺer mi siler mi ne halt ediyorsa etsin benim karsima duzgun insan cikmiyor
Olaya soyle bakin, onunuze çıkanlara siz izin veriyorsunuz aslinda. Hepimizin bekarken onune bircok secenek cikti ama duzgununu secmek bizim tercihimizdi.

Ayrica herkese sans verilmez, konularinizdan anladigim herkese sans verdiğiniz yetmiyormus gibi bir de sans verdiklerinize de takilip kalmis, vakit kaybetmissiniz.

Herkese sans vermiyorum demeyin, ayni okul icinde hem bir akademisyenle hem de idari personelle flort etmissiniz.

3 gundur konusmuyorum muhatap da olmayacagim adam evli degilim diuor ama arkadaskar evli de dedi olmaz mi olur inanirim
İsterse bekar olsun. Siz niye denginiz olmayacak kişilerle bu kadar samimi oluyorsunuz ki? Olmadım demeyin. Olmuşsunuz ki sizinle bu kadar arkadaşmışsınız gibi yaklaşıyor.

Yaptiginiz yuksek lisans insallah Turkce, Edebiyat falan degildir. Kuzenimin cocugu var 5e gidiyor kendini anlatmasi, yazmasi sizden kat kat daha iyi. Doktora da yapma imkaniniz varsa nolur yapmayin.

Aynen muhattap olunacak gıbı degıl . Karsınıza umarım ıyı bır ınsan cıkar
Ama cıkmadı diyede boyle vasıfsızlarla konusmayın
Siz degerlısınız bunu bilin

Olaya soyle bakin, onunuze çıkanlara siz izin veriyorsunuz aslinda. Hepimizin bekarken onune bircok secenek cikti ama duzgununu secmek bizim tercihimizdi.

Ayrica herkese sans verilmez, konularinizdan anladigim herkese sans verdiğiniz yetmiyormus gibi bir de sans verdiklerinize de takilip kalmis, vakit kaybetmissiniz.

Herkese sans vermiyorum demeyin, ayni okul icinde hem bir akademisyenle hem de idari personelle flort etmissiniz.
akademisyenle flört etmedim ki adam yazıldı

X