İçime dert oldu, yoksa ben mi abartiyorum sizce?

Böyle yoğun bir şüpheniz varsa eğer,ilişki en başından beri sağlam temelli olmamış demek ki. Size tam güven vermeyen bir insanla ömür geçmez. Bu sefer aldatmış olsun veya olmasın. Şüphe o kadar berbat bir duygu ki. İçten içe çürütür insanı,durmadan delil aramaya başlarsınız. Telefon,sakladığı başka telefon,pc,cüzdan,iç çamaşırına kadar didiklemekten başka çareniz yok. Uzunca bir süre araştırın,yine bir şey bulamasanız oturup konuşarak,ilişkiyi gözden geçirin.En esası hastalık vs.durumundan dolayı muayene olun,derim. Beni şahsen en çok endişelendiren bu olurdu. Kendi sağlığınızı düşünün önce.
Hangi şikayetle gideceğim inanın ki onu dahi hiç düşünmedim , şu an o kadar kötüyüm ki varsa birşey çıksın diye ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, sadece bunu düşünebiliyorum

Aynı saç rengini olması ilginç birde aynı saç rengini dışarıdan gelmesi pek mümkün değil.
Tam olarak ne kadar süre kaldınız ailenizde?
15 gün kaldım ve bozuktu aramız boşanmaya doğru gidiyorduj neredeyse şiddetli anlaşmazlıktan, tam düzeldi evliliğim diyordum ki bu çıktı. Bundan yaklasik 1 sene önce de baya uzun bir dönem uzak kaldım 2 ayın sonunda yalvarıyordu resmen tekrar deneyelim diye o süreçte de birşey yaşadı da ondan mi bu kadar pişman oldu diye düşünüyorum şu an

15 gün kaldım ve bozuktu aramız boşanmaya doğru gidiyorduj neredeyse şiddetli anlaşmazlıktan, tam düzeldi evliliğim diyordum ki bu çıktı. Bundan yaklasik 1 sene önce de baya uzun bir dönem uzak kaldım 2 ayın sonunda yalvarıyordu resmen tekrar deneyelim diye o süreçte de birşey yaşadı da ondan mi bu kadar pişman oldu diye düşünüyorum şu an
Belki tek gecelik bir şeyler yaşamıştır, telefonu vs sürekli ortadaysa

Hangi şikayetle gideceğim inanın ki onu dahi hiç düşünmedim , şu an o kadar kötüyüm ki varsa birşey çıksın diye ne yapmam gerektiğini bilmiyorum, sadece bunu düşünebiliyorum
Genel jinekolojik muayene ve kan tahliliydi kastettiğim. Özel olarak şikayetiniz olmasa da olur. Sabırlı olun,psikolojinizi mahvetmeyin. İstese de istemese de varsa eğer böyle huyu yakalayacaksınız.

Ben, şehir dışına gitmiştim, 15 gün kaldım annemlerde eşimle bozuktu aramız baya bu süreçte yani ilk 10 günü felan. Annemlerde 2 3 tane küçük kız yeğenim yengem ablam felan da vardı. Ama eve geldim 2 3 keredir siyah kalın kısa saç görüyorum. Onun dışında eşimin beni aldatabilecegine dair bir şüphe yok telefonu vs ortada ama bugün de gördüm döndükten sonra etti 3 görüyorum içime dert oldu sizce bu normal mi? Eve de eşim dışında kimse gelmemişti kayınvalidem görümcem vs yoktu yani . Bu arada saç aşırı kısaydı bilmiyorum şüphelenmekte haklı miyim yoksa değil miyim? Saç benim ramazanda kestigim saçıma biraz benziyordu o zaman yeni kesmiştim ve henüz boyamamistim ama sadece 2 gün öyle dolaştım evde , çok kötüyüm ya lütfen yorumlarınıza dikkat ederseniz sevinirim
Dışardan gelmiştir, yolda dolmuşta iş yerinde ucmustur sadece 3 tel saç ile aldatiliyorsunuz diyemez kimse.

Benim saçımın ramazanda boyamadan önceki hali gibi o boyda siyah renk sadece 2 gün kaldı sonra sarıya boyadım, ve evi defalarca temizledim yani tamda şehir dışından geldiğim zaman görmem tuhaf geldi ve bundan başka birşey düşünemiyorum, 2 kez gördüm sorun etmedim ama bugün de görünce artık bittim. Eşim fark etmiş gibi tuhaflik olduğunu ne oldu sana diye soruyor akşamdan beri
Tuhaf ya da durgun davraniyorsaniz eşinizle önceden de aranız limoniyse " neyin var " demesi normal değil mi ? Gözlerini kaçırarak, panik halde mi soruyor ?

Erkekler aldatınca pişman olmazlar, yakalandıkları da pişman olurlar.

Ailenizde baya uzun bir süre kalmışsınız. Bu süre adamın bir haltlar karıştırması için yeterli bir zaman. Birde her seferinde ayını saç rengi olduğuna göre eğer bir haltlar karıştırıyorsa karşı tarafla bu zamana kadar hiç iletişimi kesmemiş demektir.

Android kullanıyor ise, dosyalarım bölümününe girip "sent" diye aratın. Whatsapptan gönderilen fotoğraflar orda silinmiyor, ses kayitlari video vs orada hep kalır. Bir bakın isterseniz.
Ama sadece eşinizin whatsappta attığı fotoğraflar ve videolar mevcut olur.

Hiç bunu yazmak istemedim, umarım kötü birşey bulmazsınız.

Genel jinekolojik muayene ve kan tahliliydi kastettiğim. Özel olarak şikayetiniz olmasa da olur. Sabırlı olun,psikolojinizi mahvetmeyin. İstese de istemese de varsa eğer böyle huyu yakalayacaksınız.
Yakalayamazsam diye çok korkuyorum aslında hayattaki en büyük korkularımdan biri buydu, ve bu yüzden şu an toparlanamiyorum

Aynı renk boy ve kalınlıkta mi
Yani biri sizin evinize gelmiş olsa dökülen sadece 3 tel olmaz diye düşünüyorum. Üstünü degistirdiyse , giyerken cirptiysa uçuşmuştur. Kapı pencereler açıksa üst kat komşudan bile gelmiş olabilir. Yani benim aklıma aldatılmak gelmez, kocanız o potansiyelde mi ?

X