Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman şimdiden akşam için kitap emojisi hazırla. Cevap veremezsen sorarsın sen de

Akşama hohoo çok işim var kaç aydır bişey almıyodum elim ayağım titriyodu artık.
Zaten bi kitap bi bunlar hiç gözüme gelmiyor

Eklentiler

• 16686792718285051688682419134381.jpg
    136 KB · Görüntüleme: 22
Ve mesleğimizi yapmak da iyice çekilmez bir hal almaya başlıyor
İnşallah canım teşekkürler

Evet öyleydi canım. Mantık soruları fazla değildi. Şimdi daha zor

Iyi aksamlar
Bir yandan app den kitap okumazsam cok yavas ilerledigimi fark ettim simdiye 1 kitap daha bitirmis olmaliydim
Bilimkurgu Klasikleri'ni araştırırken en beğenilen ama çok kısıtlı sayıda yayınlanan bi kitap buldum. Sınırlı sayıda basıldığı için de koleksiyon yapanlar kapış kapış arıyormuş, 3bine falan satılıyor şu an. Araştırırken pdf'ini buldum Ben de oradan okumayı deneyeceğim daha önce hiç okumadım

Ismi nedir merak ettim.
Basta zorlaniyordum ben pdf den fakat alistim

Çok teşekkür ederim, çıkmış sorularla başlayacağım kesin. Dün elimdeki bir matematik kitabına göz atmaya başladım gerçi, sıfırdan başlıyor
Bol bol okuyacağım bu sene umarım
Edevletten baktım 2007 de girmişim ben de. Son senemdi. Lay lay lom girmiştim ales dedin anılara gittim

Uzaktan eğitim olarak mı yapacaksın?
Şöyle bir dolaştım bulunduğum yerde ales kitabı bile bulamadım ki kurs neyin bulabileyim
Uzaktan deneyeceğim önce çalışmayı, bu konuda çok eski kafalıyım aslında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…