Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın
Yan dairede üç tane kız kalıyor. Ama bence dairede değil de mağarada yaşadıklarıni sanıyorlar. Böyle bir bağırma, bogurmeye benzer bir gülme olamaz. Sinirlerim bozuldu sabaha kadar uyuyamadım. Gece onlar uyuduktan sonra dedim gidip zillerini uzun uzun çalıp şunları uyandirayim bir güzel ders vereyim Bugün yönetime söyleyeceğim, değişiklik olmazsa artık bu planı uygulayacağım. Saygısız, bencil, empati yoksunu insanlardan nefret ediyorum ve her geçen gün sayılarının artıyor olmasını üzüntüyle seyrediyorum. İnsani olarak asla ilerlemiyoruz. Hep bir geriye gidiş hep cehaletin artması

Benim yan komşularım aynı

Günaydın

İnsan kalitemiz sıfır.

Arkadaşlar ben gidiyorum hakkınızı helal edin

Böyleleri laftan da anlamıyor malesef. Islah etsin Allah

Benim yan komşularım aynı
Tek tesellim geçici kalıyor olmamız. İki haftadır buradayız ay sonuna inşallah evimize geceriz
İnsan kalitemiz sıfır.
Maalesef caddelere bakıyorum da filmlerde gördüğümüz Hindistan, Pakistan'daki cesmekes yaşanıyor
Böyleleri laftan da anlamıyor malesef. Islah etsin Allah
Doğru söylüyorsun okumuş, kültürlü insan olacaklar bir de

istanbulda gezmeye bayılıyordum şimdi nefret ediyorum

Ah sanslisiniz biz 7 senedir dipdibeyiz.. iki tarafın da ayrılma durumu yok ne yazık ki

Teşekkür ederim iyiyim, birkaç gün dinlenmek iyi geldi.Topikdaslarimi da özlemiştim fırsat buldukça gelmeye çalışıyorum. Sen nasılsın? Uzmanlık sınavına hazirlaniyorsundur muhtemelen
Aynen son günler.
İyiyim şükür.
Evde olmak dinlenmek iyi geldi kesinlikle.

Iyi öğlenler, huzurlu bir gün diliyorum herkese

Bu konuda söylenecek o kadar cok sey var ki. Simdiki nesil âsi ve düzen bozucu olmayı özgür ruhlu olmakla bagdaştırıyor maalesef. Ah bizim kuşağın gözünü seveyim. Şimdilerde az edep adap bilen bi genç görünce pırlanta gözüyle bakıyoruz artik. Ve bu pırlanta diye adlandirdigimiz gençliğin
ortak paydasi hep kitap okuyor olmak. Çünkü kitap okumak zihni kibarlastiriyor,ahlâkı güzelleştiriyor. Allah yeni nesili de nezaket sahibi, güzel ahlakli eylesin.
Siz de insallah hayırlısı ile bir an önce evinize gecersiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…