Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende amazondan 4 kitap aldım yaktınız beni bide başka bi siteden harry potter serisini aldım 7 kitap değil mi eksik değildir inşallah onuda okuyacağım bi ara

C Calcifer kitaplardan biri iri memeler tombul kalçalar mı neydi o kitabı aldım sen okuyodun ya merak etmiştim. Nasıldı güzeldi değil mi aldıktan sonra sormam saçma ama olsun

Yok okumadım daha onu. 2023 yılında okuyacağım

Nasıl seciyorsunuz kitapları cok satanlar diye mi özetleri okuyarak mı yoksa yazara göre mi bnmde elimdekiler bitti uygulamadan okuyorum da yine de sayfalara dokunarak okumak başka
Ben buradan da öneri alıyorum son zamanlarda, hem kitap bildirim topicinden hem burada konuşulanlardan. Okuma listesinden de bakabilirsiniz okumadığınız varsa, 2023 listesi vardı yukarılarda. Ama onun dışında taktım mı takıyorum, geçen bilimkurgu serisinden 4-5 kitap almıştım, 1 tanesini okudum beğendim, sepete 6 tane daha eklemişim

Ben de 2009da girmiştim. Hatırı sayılır bi puan almıştım ama bizim zamanımızda zor degildi. İşlem yeteneği + kitap okuyor olmak yeterliydi degilmi C Capanin Gururu Teyom . Ama şimdi daha zorlasti. Disipline Girmis BirKadin 'nın soylediklerine tamamen katılıyorum, aynılarını söyleyecektim zaten.son yılların çıkmış sorularını çözmen yeterli olur ,mantığını kavrarsin. Bir de soruları yorumlayabilmek için kitap okumak şart. Umarım dilediğin sonucu alirsin

Aaa süpermiş.
Hiç denk gelemedim şu oyuna.
İnşallah bu sefer olur.

Nasılsın? ❤

Edevletten baktım 2007 de girmişim ben de. Son senemdi. Lay lay lom girmiştim ales dedin anılara gittim

Uzaktan eğitim olarak mı yapacaksın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…