Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski

Aynen canım ben de öyle umuyorum bu son nobetim insallah
Aslında nöbet olayı çok güzel bana göre, ama düzen olmuyor işte. Ama şimdi normal mesaide hem senin hem oğlunun hayatı düzene girecek inşallah

Kitabı bir daha okuyasim geldi

Aslında nöbet olayı çok güzel bana göre, ama düzen olmuyor işte. Ama şimdi normal mesaide hem senin hem oğlunun hayatı düzene girecek inşallah
24 saat çok yorucu iş stresli ortam stresli bunalmistim iyi gelecek inşallah ben de öyle inaniyorum

Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski
En iyisi gel ve oku bu sorunu kökten çözelim
Siz konuştuktan sonra okumuştum ben. Ama yorumladınız mı ayrıntılı bilmiyorum
Ya çok konuştuk ara ara ama yorum gecesi oldu mu bende hatırlamıyorum ve bulamadım konuşmamış olabiliriz

Kesin birini bekledik oku da yorumlayalım diye. O kişi de Aspasiaa olmasın sakın
Ben olayı çözdüm. Her ne akdar arınıza sonradan gelmiş olsam bile önce levaiz okudu çok sevdi.sonra başkan okudu ve sorna sırayla bizler de okuduk. Her okuyanla birlikte tekrar muhabbeti geçti konuştuk

Ben olayı çözdüm. Her ne akdar arınıza sonradan gelmiş olsam bile önce levaiz okudu çok sevdi.sonra başkan okudu ve sorna sırayla bizler de okuduk. Her okuyanla birlikte tekrar muhabbeti geçti konuştuk
Tam olarak böyle. Her defasında konuştuğumuz için de munabbeti oldu sandık

Siz bu olayı çözüp yorumlama günü yapana kadar ben şunu bitirip başlayım bari kitaba yetişirim size
Tabi ya kuyuya bi taş attın kırk deli uğraşsın , sen bu arada kitabını bitir. Seninle sohbet etmek güzelmiş ya nikinik
C Calcifer başkanım Eleadora 'nin dediği taze kan nikinik belki de

Tabi ya kuyuya bi taş attın kırk deli uğraşsın , sen bu arada kitabını bitir. Seninle sohbet etmek güzelmiş ya nikinik
C Calcifer başkanım Eleadora 'nin dediği taze kan nikinik belki de
Kazen den rica edeceğim bayram sonrası. Bildirim gönderirse belki yeni üyeler gelir

Suçluyum evet.baskan senden önce derken ben tam arabesk şarkı dinleyecektim acıdan arabesk mi yoksa arabeks mi onu bile tam bilmiyorum
Senin ve Nikinik in sayesinde bir daha konuşurduk fena mı? Tabi daha bir kere bile konuşmamışız o da ayrı

Arabesk de anlaşalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…