Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben @Levaiz Eleadora Eleadora Aspasiaa Aspasiaa okudu😁başka okuyan da vardır ama aklımda kalan bunlar. Sürükleyici mi eve ama sakin kafayla okursan daha çok zevk alırsın bu kitaptan
Himm 🤔 o zman başka bir kitap bakayım nöbete getirdim elimdeki kitap biterse başlayacaktım. Bitmezse evde başka kitaba başlayım canım sagolasin 😘

Ben @Levaiz Eleadora Eleadora Aspasiaa Aspasiaa okudu😁başka okuyan da vardır ama aklımda kalan bunlar. Sürükleyici mi eve ama sakin kafayla okursan daha çok zevk alırsın bu kitaptan
Etiketi görünce neden korktum ki acaba🤪 Bir haftadır kitap okumayisimin sebebini hesabını soracaksın sandım 🤭
Nikinik Nikinik aslında kitap çok akıcı.Nöbet sakin geçerse okuyabilirsin.

🤤
Himm 🤔 o zman başka bir kitap bakayım nöbete getirdim elimdeki kitap biterse başlayacaktım. Bitmezse evde başka kitaba başlayım canım sagolasin 😘
Çok akıcı bence de her yerde okunabilir fakat sindire sindire okumak gerektiğini düşünüyorum. 👌🏼

:rolleyes:Etiketi görünce neden korktum ki acaba🤪 Bir haftadır kitap okumayisimin sebebini hesabını soracaksın sandım 🤭
Nikinik Nikinik aslında kitap çok akıcı.Nöbet sakin geçerse okuyabilirsin.
Gece sakin olur canim🤗
🤤

Çok akıcı bence de her yerde okunabilir fakat sindire sindire okumak gerektiğini düşünüyorum. 👌🏼
İyice merak uyandıran cümleler bunlar
Eee Bi ben kalmışım bana neden haber etmediniz 🤭

Elimdeki kitabı hemen bitirip başlayım merak uyandırdıniz 😇
Kızlar birde sizden bir ricam var ben bundan uzaklaşınca kitaptan da uzaklaşıyorum arada beni durtseniz çünkü bu ara mental olarak iyi değilim. Kitaplar ve siz bana iyi geleceksinizdir 🥰🥰 gelmezsem etim kemiğim sizin 😬😬

Kızlar birde sizden bir ricam var ben bundan uzaklaşınca kitaptan da uzaklaşıyorum arada beni durtseniz çünkü bu ara mental olarak iyi değilim. Kitaplar ve siz bana iyi geleceksinizdir 🥰🥰 gelmezsem etim kemiğim sizin 😬😬

Şimdi yeni bir düzen oturuyorsun ve ramazan ayı. Çok normal. Dürteriz tabi memnyniyetle

Gece sakin olur canim🤗

Merakına değecek bence 😌

Dürteriz tabi ki ama sende okumayınca gelmemezlik etme, arada gel iki kitap muhabbeti dönsün, e zaten okuyasın gelir 🤤

Gece sakin olur canim🤗

Seni gören cennetlik çünkü ☺
Aslında söyledik hatta yorum gecesi bile düzenledik🤣
Benim hafızam iyice gitmiş, çünkü yorumlama gecesini hatırlamıyorum büyük ihtimalle yapilmissa katılmışımdır buna rağmen hatırlamıyorum ama 🙄

Yeni mesai düzenlemesi ile hayatında daha düzene girer ınslalah.

Benim hafızam iyice gitmiş, çünkü yorumlama gecesini hatırlamıyorum büyük ihtimalle yapilmissa katılmışımdır buna rağmen hatırlamıyorum ama 🙄

Senden önce canım

Merakına değecek bence 😌

Dürteriz tabi ki ama sende okumayınca gelmemezlik etme, arada gel iki kitap muhabbeti dönsün, e zaten okuyasın gelir 🤤
Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski 🤣

Aynen canım ben de öyle umuyorum bu son nobetim insallah 😇

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X