Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben @Levaiz Eleadora Aspasiaa okudubaşka okuyan da vardır ama aklımda kalan bunlar. Sürükleyici mi eve ama sakin kafayla okursan daha çok zevk alırsın bu kitaptan
Himm o zman başka bir kitap bakayım nöbete getirdim elimdeki kitap biterse başlayacaktım. Bitmezse evde başka kitaba başlayım canım sagolasin

Ben @Levaiz Eleadora Aspasiaa okudubaşka okuyan da vardır ama aklımda kalan bunlar. Sürükleyici mi eve ama sakin kafayla okursan daha çok zevk alırsın bu kitaptan
Etiketi görünce neden korktum ki acaba Bir haftadır kitap okumayisimin sebebini hesabını soracaksın sandım
Nikinik aslında kitap çok akıcı.Nöbet sakin geçerse okuyabilirsin.

Himm o zman başka bir kitap bakayım nöbete getirdim elimdeki kitap biterse başlayacaktım. Bitmezse evde başka kitaba başlayım canım sagolasin
Çok akıcı bence de her yerde okunabilir fakat sindire sindire okumak gerektiğini düşünüyorum.

Etiketi görünce neden korktum ki acaba Bir haftadır kitap okumayisimin sebebini hesabını soracaksın sandım
Nikinik aslında kitap çok akıcı.Nöbet sakin geçerse okuyabilirsin.
Gece sakin olur canim

Çok akıcı bence de her yerde okunabilir fakat sindire sindire okumak gerektiğini düşünüyorum.
İyice merak uyandıran cümleler bunlar
Eee Bi ben kalmışım bana neden haber etmediniz

Elimdeki kitabı hemen bitirip başlayım merak uyandırdıniz
Kızlar birde sizden bir ricam var ben bundan uzaklaşınca kitaptan da uzaklaşıyorum arada beni durtseniz çünkü bu ara mental olarak iyi değilim. Kitaplar ve siz bana iyi geleceksinizdir gelmezsem etim kemiğim sizin

Şimdi yeni bir düzen oturuyorsun ve ramazan ayı. Çok normal. Dürteriz tabi memnyniyetle

Gece sakin olur canim

Merakına değecek bence
Dürteriz tabi ki ama sende okumayınca gelmemezlik etme, arada gel iki kitap muhabbeti dönsün, e zaten okuyasın gelir

Gece sakin olur canim

Seni gören cennetlik çünkü ☺
Aslında söyledik hatta yorum gecesi bile düzenledik
Benim hafızam iyice gitmiş, çünkü yorumlama gecesini hatırlamıyorum büyük ihtimalle yapilmissa katılmışımdır buna rağmen hatırlamıyorum ama
Yeni mesai düzenlemesi ile hayatında daha düzene girer ınslalah.

Senden önce canım

Merakına değecek bence

Dürteriz tabi ki ama sende okumayınca gelmemezlik etme, arada gel iki kitap muhabbeti dönsün, e zaten okuyasın gelir
Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski
Aynen canım ben de öyle umuyorum bu son nobetim insallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…