Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski 🤣

Aynen canım ben de öyle umuyorum bu son nobetim insallah 😇
Aslında nöbet olayı çok güzel bana göre, ama düzen olmuyor işte. Ama şimdi normal mesaide hem senin hem oğlunun hayatı düzene girecek inşallah

Değil mi yazar kadin olunca bi başka😊.Eleadora ile konuşmuştuk; birinin sevgi ve sefkatle nasıl değişeceğini ya da önyargı ile nasıl canavara evrileceğini güzel anlatmış.Quasimodo ile de biraz bagdaştırmıstım

Yazar kadın olunca bende bir pozitif ayrımcılık yapıyorum hele bir de ortada başarılı bir iş varsa tadından yenmiyor. Frankenstein da benim için onlardan biri. Quasimodo benzetmesi de çok yerinde olmuş, ikisi de insan oğlunun önyargı ve sevgisizliğinin sonucu bence. Birisi bir canavara dönüşüyor, öbürü ise acıyla boğuşuyor.
Kitabı bir daha okuyasim geldi 🤤

Aslında nöbet olayı çok güzel bana göre, ama düzen olmuyor işte. Ama şimdi normal mesaide hem senin hem oğlunun hayatı düzene girecek inşallah
24 saat çok yorucu iş stresli ortam stresli bunalmistim iyi gelecek inşallah ben de öyle inaniyorum

Haklısın okumayinca utanıyorum gelmeye ama buraya gelince de okuyasım geliyor bu ne yaman celiski 🤣
En iyisi gel ve oku bu sorunu kökten çözelim 😁
Siz konuştuktan sonra okumuştum ben. Ama yorumladınız mı ayrıntılı bilmiyorum
Ya çok konuştuk ara ara ama yorum gecesi oldu mu bende hatırlamıyorum ve bulamadım konuşmamış olabiliriz 🙈

Kesin birini bekledik oku da yorumlayalım diye. O kişi de Aspasiaa Aspasiaa olmasın sakın 😁
Ben olayı çözdüm. Her ne akdar arınıza sonradan gelmiş olsam bile:KK12:😅 önce levaiz okudu çok sevdi.sonra başkan okudu ve sorna sırayla bizler de okuduk. Her okuyanla birlikte tekrar muhabbeti geçti konuştuk

Siz bu olayı çözüp yorumlama günü yapana kadar ben şunu bitirip başlayım bari kitaba yetişirim size 🤣

Eklentiler

• 20220428_233652.jpg
    20220428_233652.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 18
Ben olayı çözdüm. Her ne akdar arınıza sonradan gelmiş olsam bile:KK12:😅 önce levaiz okudu çok sevdi.sonra başkan okudu ve sorna sırayla bizler de okuduk. Her okuyanla birlikte tekrar muhabbeti geçti konuştuk
Tam olarak böyle. Her defasında konuştuğumuz için de munabbeti oldu sandık 🥺

Siz bu olayı çözüp yorumlama günü yapana kadar ben şunu bitirip başlayım bari kitaba yetişirim size 🤣
Tabi ya kuyuya bi taş attın kırk deli uğraşsın , sen bu arada kitabını bitir. Seninle sohbet etmek güzelmiş ya nikinik 🥰
C Calcifer başkanım Eleadora Eleadora 'nin dediği taze kan nikinik belki de😍

Tabi ya kuyuya bi taş attın kırk deli uğraşsın , sen bu arada kitabını bitir. Seninle sohbet etmek güzelmiş ya nikinik 🥰
C Calcifer başkanım Eleadora Eleadora 'nin dediği taze kan nikinik belki de😍
Kazen den rica edeceğim bayram sonrası. Bildirim gönderirse belki yeni üyeler gelir 😍

Suçluyum evet.baskan senden önce derken ben tam arabesk şarkı dinleyecektim acıdan:KK14:😅 arabesk mi yoksa arabeks mi onu bile tam bilmiyorum🤭
Senin ve Nikinik Nikinik in sayesinde bir daha konuşurduk fena mı? Tabi daha bir kere bile konuşmamışız o da ayrı :KK70:

Arabesk de anlaşalım 🤝🏼

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X