Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydin

Fedailerin Kalesi Alamut ile devam
Yavas ilerliyor cünkü cok yogunum ( hastalik,dogum gunu )
Insallah haftasonuna biter

Günaydın

Günaydınnn
Ben Germinal’e devam ediyorum.
Bu ay çoğunluk gibi benim de kötü, her gün bir şey çıkıyor mutlaka kitap okuma çok akşama kalıyor, uykum da geliyor
Bayrama kadar bitiririm inşallah

Günaydınnn
Ben Germinal’e devam ediyorum.
Bu ay çoğunluk gibi benim de kötü, her gün bir şey çıkıyor mutlaka kitap okuma çok akşama kalıyor, uykum da geliyor
Bayrama kadar bitiririm inşallah
Gözünü korkutmak gibi olmasın ama bir ay sonra istesen de uyuyamıyorsun. sonrasında da hiç uyuyamıyorsun

Gözünü korkutmak gibi olmasın ama bir ay sonra istesen de uyuyamıyorsun. sonrasında da hiç uyuyamıyorsun
Merak etme başladı zaten ufaktan, bacaklarım falan uyuşuyor bazı geceler çok zor uyuyorum
Şu an sürekli uyanıyorum zaten, bir de iftara falan bir yere gittğimizde aksam yemeğini geç yemiş olduğum için midem rahatsız ediyor bu sefer
Üç yastıkla uyuyorum

Gunaydinn

Gune 10/10 basladim kargomla kismetse bunlari okuyucimm

Eklentiler

• 20220425_100841.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 22
Selam.
Selam Victor Hugo - Sefiller 2. cilt

iyi öğlenler canım. Sefillere devam

Başlayıp 100 sayfa okuyup köşeye bıraktığım Gurur ve Ön Yargı okuyorum

Tünaydın
Leyla'nın Evi'ni oluyorum.

Amin,İyi bir hafta olsun herkes için
Veda ya başladım Ayşe Kulin in

Son düzenleme:
Bu ara temizlik misafir vs Alamutu bitireceğim nasipse haftasonu memlekete gidiyorum okuyamam o süreçte muhtemelen
Küçük Kadınlar kaç sayfa ? Yolculukta bebeler uyursa yolda okuyup bitirebilirim belki
321 sayfa canım ama insan elinden bırakamıyor yani ben bırakmadım,çok hoşuma gitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…