Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bn rafet i biliyorum sadece ilk fırsatta ona da bakıcam

Evet bi sonraki msjda yazmşsn erkek kardeşi rafet pantolonunu giyim demişte kirletirsin deyip vermemiş vermemiş tam yalvar yakar tamam dediği o günü vefat etmş

Herkese selamm bu aralar kaçak modundayim mazur görün
Eşimin calisma sistemi değişti bir de üstüne ramazan olunca bin parçaya bölündum resmen. Mayıs itibariyle 8-5 calisma sistemine geçeceğim. Evlendiğimden beri 8-5 çalışmadım her gün işe gitmek nasıl bisi gözüm korkuyor galiba biraz ama 24 saat çok yorucu ve hayatım çok düzensiz onun farkındayım

Neden canım? Ağır mı okuduğun kitaplar
Boncuk oyununa başlamıştım o ağırdı gitmedi onu bıraktım, ince Memed 3 e başladım onun da ayrıntılarından sıkıldım herhalde onu da bıraktım, şimdi küçük kadınlara başladım bu gidiyor gibi ama

Hayırlı olsun.en azından daha düzenli olacak her şey

Eskiden bitirmek için zorluyordum ama artık bende sarnayınca bırakıyorum. Zamanı gelince okunuyor nasıl olsa. Bu arada memocan da ki sorun sürekli aynı olaylar tekrar ediyor insanı boğuyor. 4. Kitap ta öyle ama bir tık daha iyi farklı olaylar var

Off aynen böyle düşünüyorum bende, ikincisi ile birinci aynıydı, üçe başladım oda aynı gidiyor sıktı yani bende hiç zorlamıyorum vallahi

Aynen ya olmayınca bırakmak daha iyi, kitap okumak eziyet gibi oluyor sonra, zevk alamıyosun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…