Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Alişan kapaklıkaya => yüreğime dokunan eller’ i bitirdim. 312 sayfa ilkokul zamanındaki anıları okuyan var mıdır aranzda🤗 şimdi de “sen yanımda ol yeter “ okucam nasipse
Selam. 😍🙋😊 Alişan Kapaklıkaya' nin kuzeni var Dilek Cesur diye. Hem öğretmen hem yazar. Dilek Cesur'u sosyal medya da takip ediyorum. Kapaklıkaya' da Dilek Cesur'un sayfasında tanımıştım. Alişan Kapaklıkaya'nın kızkardeşi ile ilgili küçük hüzünlü bir anısı var. Bilmiyorum hiç duydun mu, izledin mi? Ben çok duygulanmıştım. O hikayesinde kardeşi ölüyor. Çok kötü bir anı oluyor. 😔Ondan sonra zaten bu adamı tanıdım. 😔😊

Selam. 😍🙋😊 Alişan Kapaklıkaya' nin kuzeni var Dilek Cesur diye. Hem öğretmen hem yazar. Dilek Cesur'u sosyal medya da takip ediyorum. Kapaklıkaya' da Dilek Cesur'un sayfasında tanımıştım. Alişan Kapaklıkaya'nın kızkardeşi ile ilgili küçük hüzünlü bir anısı var. Bilmiyorum hiç duydun mu, izledin mi? Ben çok duygulanmıştım. O hikayesinde kardeşi ölüyor. Çok kötü bir anı oluyor. 😔Ondan sonra zaten bu adamı tanıdım. 😔😊
Pardon erkek kardeşi ile.

Türk edebiyatından olan eserleri bitirince, çok değişik bir ruh haline giriyorum, geçmiş yılları arzuluyor gibi oluyorum. Çok güzel hissettiriyor bana, ne zaman Türk edebiyatı okusam öyle hissediyorum. Bu kadar güzel hissetmek beni çok mutlu ediyor🥰

20220424_131031.jpg

Hayırlı günler 😊 kuş sesleri hafif hafif esen rüzgar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X