Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Devam kitabı olarak düşünmeyin. Bağlantısız iki kitap. C Calcifer okumuştu daha ayrıntılı bilgi verebilir

Allah yardımcın olsun. Lütfen hayırlısı bu diye düşün. Tüm kâinatı muntazam yaratan Rab elbette neyin hayırlı olduğunu bizden iyi bilir. Insallah herşey çok güzel olur senin için

Dune yi yarım bırakmasına tabi ki, dune severlerin kalbi kırık
Şimdilik beğenen sadece benim. UcanSupurge de okudu ama hiç yorum yapmadı belki de sevmemistir bilemiyorum. Kalın diye Kukrim okuyamadı bence. Aksi takdirde sever diye düşünüyorum çünkü onunla edebiyat zevklerimiz çok benziyor

Ben okumadım ama seveceğimden eminim zaten bilim kurgu çok severim. Önümüzdeki ay okumayı planlıyorum inşallah aksilik çıkmazsa

Ben okumadım ama seveceğimden eminim zaten bilim kurgu çok severim. Önümüzdeki ay okumayı planlıyorum inşallah aksilik çıkmazsa
Yalniz gelecek ay bir de Gülün Adı var. Bu iki kitap da 700 sayfalık şimdiden kendini bu düşünceye alıştır

Yalniz gelecek ay bir de Gülün Adı var. Bu iki kitap da 700 sayfalık şimdiden kendini bu düşünceye alıştır
Hiç hazır değilim Gülün adını ortak okumaya yazan arkadaşlara saygılarımı iletiyorum.
Mayıs'ta Sefiller ve Dune okuyacağım bir de yetişirse bir kitap daha, o bir kitap ortak okuma olur mu bilmiyorum

Hastayım sizin anlamadığım muhabbetinizi okumaya

Tonlaması ya şimdi diye başlaması çok hoş. Bu adam en çok konuşmalı 5 konuşuyorsa 3 yazmalı.

Kaybolan ve hayal meyal arasında bi bağ kurmuş onu duydun mu?
Kesinlikle sana katılıyorum. Konuşması kitaplarından çok daha iyi.
Hayal Meyal i okudum ama Kaybolan i okuyamadım, yakın zamanda aldım ama okuyayim. Sen ikisini de okudun sanırım. Nasıl bir bağlantı kurmuş. Ben hâlâ Hayal Meyal de o adam şizofren mi idi yoksa herşey gerçekmiydi onu bile cozemedim

Eeee saatçiyle bağ kurmuşta okuyanlar anlar dedi ama ben anlamamıştım.

Adam gerçek düşündükleri hayal değilmiydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…