Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesajlarin hepsini okumuyorsun değil mi ? Bak yakaladım seni😅
Ya sabah günaydın için girmişim diyelim son 2 sayfaya bakıyorum o kadar eşşek olmim diye bi bakıyorum sen elea kukriş bayaa alıntılar dolusu konuşmuşsunuz.
Bazen sondan geriye okuyorum hepsini okusamda kitaplara hakim değilim ne anlayacam aynı böyle bakıyorum :KK45:

Ya sabah günaydın için girmişim diyelim son 2 sayfaya bakıyorum o kadar eşşek olmim diye bi bakıyorum sen elea kukriş bayaa alıntılar dolusu konuşmuşsunuz.
Bazen sondan geriye okuyorum hepsini okusamda kitaplara hakim değilim ne anlayacam aynı böyle bakıyorum :KK45:
Estagfurullah canım. Ben de müsait olamayınca tüm mesajları okuyamiyorum. Ayrıca biz Tarık Tufan ilr ilgili konuşunca diğer arkadaşlar da fransız kalıyor, özellikle Eleadora Eleadora

Şimdilik beğenen sadece benim.🤭 UcanSupurge UcanSupurge de okudu ama hiç yorum yapmadı belki de sevmemistir bilemiyorum. Kalın diye Kukrim Kukrim okuyamadı bence. Aksi takdirde sever diye düşünüyorum çünkü onunla edebiyat zevklerimiz çok benziyor
Ben sevdim bilim kurgu çok okumamama rağmen ha biraz kafamda kurduğu dünyayı canlandırmakta zorlandım başlarda acaba filmini mi izlesem diye geçti aklımdan hatta. düşündüm susuzluğu özellikle damıtıcı giysiler ilerleyen zamanlarda gerçek olabilir mi diye susuzluktan gözlerimizin rengi değişebilir mi hoş onlarınki baharattandı da serinin devamını okumayı isterim açıkçası bu ay Ramazan’dan ötürü biraz temizlik biraz maneviyat yönelimli olduğum İçin çok okuyamadım Alamutu bitiririm inşallah diye düşünüyorum Mayısta ortak okuma, ince memed ve dune mesihi var planımda nasipse

Estagfurullah canım. Ben de müsait olamayınca tüm mesajları okuyamiyorum. Ayrıca biz Tarık Tufan ilr ilgili konuşunca diğer arkadaşlar da fransız kalıyor, özellikle Eleadora Eleadora
Tam aynısını yazacaktım 🙈 Bonus Bonus şu an konunuza acayip yabancıyım. Ama bir yükselmedim değil, alırım bir Tarık Tufan tavsiyenizi 💁🏻‍♀️ hiç okumadım bu arada 😪

zekimuren.gif
Ben böyle okuyorum sizi

Tam aynısını yazacaktım 🙈 Bonus Bonus şu an konunuza acayip yabancıyım. Ama bir yükselmedim değil, alırım bir Tarık Tufan tavsiyenizi 💁🏻‍♀️ hiç okumadım bu arada 😪

Ya bizimki 20 yıllık bir olay adam gençken radyoculuk yaptı biz ordan hayranıyız yazarlığı sonradan oldu.

Çok hoşsunuz ama hele birbirinizi okuma anlamında tanıyıp sen bunu seversin bu sana göre değil demeniz falan harika.
Bak mesela benim sevdiğim iki yazar Nazan Bekiroğlu ve Tarık Tufan. Kukrim Kukrim ikisini de sever bence. Ama Eleadora Eleadora Nazan Bekiroğlunu sever fakat Tarık Tufan okusa bence sevmez

Şimdilik beğenen sadece benim.🤭 UcanSupurge UcanSupurge de okudu ama hiç yorum yapmadı belki de sevmemistir bilemiyorum. Kalın diye Kukrim Kukrim okuyamadı bence. Aksi takdirde sever diye düşünüyorum çünkü onunla edebiyat zevklerimiz çok benziyor
Aynen öyle canım Ramazan a denk gelmesi beni durdurdu .

Ben sana tavsiye edemem kitaplarını. Ama eski zamanlardaki radyo programlarını dinleyebilseydin keşke ,adamı neden çok sevdiğimizi anlardın💜

Bak mesela benim sevdiğim iki yazar Nazan Bekiroğlu ve Tarık Tufan. Kukrim Kukrim ikisini de sever bence. Ama Eleadora Eleadora Nazan Bekiroğlunu sever fakat Tarık Tufan okusa bence sevmez
Bak son cümleyi ben yazdım say elaya göre değil gibi. O daha çok salon kadını gibi dimi?

Ben sevdim ikisinide 😍peki sen Ayfer Tunç okudun mu ?aklıma geldi bak Suzan Defter i okumadım onu okuyayım ben sayfa sayısı da kısa 😌
Aziz Bey Hadisesi ni sevmiştim bakalım bu nasıl 🤔

Bak son cümleyi ben yazdım say elaya göre değil gibi. O daha çok salon kadını gibi dimi?
Aşk olsun bonus sen benim sevgili Tufancıgıma ne demek istiyorsun. Salon kadınları onu beğenmez mi 😞 Bence asıl onlar beğenir 😅 adamın nezaketini severler☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X