Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kizlar sonunda nisan ayi bitmeden nisan ayinin ilk kitabini bitirdim sukurler olsun ki..
Nedense bu ay cok okuyasim gelmedi. Simdide rahatsizim biraz butun gun yatak istirahati yaparken kitabimi bitirdim. 😊
Bitirdigim kitap Jose Saramago-Körlük
Sizler okumussunuz daha once tabi. Guzeldi kitap sevdim.
Okurken kesin bunun filmi vardir diye dusundum ve varmis. Sizler filmini izlediniz mi acaba nasil tavsiye eder misiniz?
Ve Görmek demistiniz, bu kitabin devami olarak mi geciyor?

Hangisi daha iyi bilmiyorum Black, en azından hamile kalabiliyorum diye düşünüyorsun kimyasal, düşük vs olduğunda ama hayalkırıklığı da yıpratıcı oluyor 🙁 en kısa zamanda annelik duygusunu tadarsın inşallah 🤲
Allah hayırla sağlıkla yaşayacağın gebeliğine vesile olacak tedaviyi tez karşına çakarsın ,bundan sonraki olur inşallah hayırla sağlıkla💜

Kizlar sonunda nisan ayi bitmeden nisan ayinin ilk kitabini bitirdim sukurler olsun ki..
Nedense bu ay cok okuyasim gelmedi. Simdide rahatsizim biraz butun gun yatak istirahati yaparken kitabimi bitirdim. 😊
Okurken kesin bunun filmi vardir diye dusundum ve varmis. Sizler filmini izlediniz mi acaba nasil tavsiye eder misiniz?
Geçmiş olsun 🌺
Görmek devam kitabı evet, ama okuyan arkadaşlar Körlük kadar akıcı olmadığını söylemişti. Filmini gördüm ama henüz izlemek nasip olmadı kitap kadar olmasa da filmi de güzelmiş gibi geliyor.

İyi akşamlar ❤

Aspasiaa Aspasiaa iftar programındaymış bugün tekrarını izliyorum haber vereyim dedim

Sağ ol Bonus😍 Yaklaşık bir yıldır sosyal medya detoksu yaptığım için hiç haberim olmuyor böyle şeylerden, sayende haberdar oldum izledim biraz. Bu sesi duymak ne güzel 🥰💜

Ben filmini de izlemiştim güzeldi 👍
Görmek i henüz okumadım calcifer okumuştu ama körlük kadar sürükleyici ilerlemesede bir noktadan sonra açıldığını söylemişti 😌

Tek tek etiketleyemedim kusura bakmayın. Hepinize teşekkür ederim ❤️ hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Buradaki evlat sahibi olmak isteyen herkes sürekli dualarımda. 😘
Çocuğu olup da ikinciyi düşünen ama henüz erken diyen varsa naçizane tavsiyem geciktirmeyin. Ben o hatayı yaptım siz yapmayın. Gençlikteki gibi ha deyince olmuyormuş

Yakalandım mı :olamaz: Evet onuda Ramazan dan sonra ya bıraktım algılarım pek açık değil bu ara o yüzden şöyle düz romantik bir şeyler okuyayım diyorum :KK51:
Haklısın ramazanda hacimli kitap okumak zor oluyor. Ben kalın kitap sevdiğim halde okuyamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X