Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kitabı okumadım ama filmi ben de çok beğenmiştim canım. İstanbul sahneleri de çok güzeldi

Kitabı okumadım ama filmi ben de çok beğenmiştim canım. İstanbul sahneleri de çok güzeldi
Evet filmi de Dan Brownin anlatımı gibi güzel.Istanbul sahneleri de şöyle; yabancı bi gözle kendi ülkemizin nadide bi şehrinin begenilerek ele alinmasi hoşumuza gidiyor daha bi heyecan veriyor

O sahneler Macaristan da çekilmiş terör tehdidinden dolayı
Çakma yerebatan sarnıcı Terörden dolayı mi burda çekilmemiş ? Ben de aksiyonlu sahnelerden dolayı sarnıcın tarihi dokusuna zarar gelmemesi icin kopyası yapılarak başka yerde çekildi sanıyordum

Çakma yerebatan sarnıcı Terörden dolayı mi burda çekilmemiş ? Ben de aksiyonlu sahnelerden dolayı sarnıcın tarihi dokusuna zarar gelmemesi icin kopyası yapılarak başka yerde çekildi sanıyordum
Kızılayda büyük bir patlama olmuştu ya çekimleri o zamana denk gelmiş sanırım o yüzden oyuncular gelmek istememiş buraya

Alamut'a giriş yapıldı
Sabah, akşam ve gece olmak üzere 3 kitap okuduğum doğrudur
Hayırlı olsun mu denir ne denir☺ çarpraz okuma yapıyor musun normalde? Ben bazen çok sayıda kitap bir arada okuyabiliyorum bazen de bir tanesini ancak anlayıp yürütebiliyorum, ruh halime göre
Sabah akşam gece olmak üzere Sefiller 2 okuyorum
Süpersin başkanım. 2.si daha güzel. Ben de sonlarındayım ve biraz duygusallastim

Ben daha bu akşam başlıyorum

Yapıyorum evet geçen sene daha çok yapıyordum, şimdi de sürekli 2 kitap şeklinde gidiyorum, arada çoğaltıyorum işte.
Ağır kitap okuyunca yanında hafif bir şey akıp gidiyor, ama aynı tür olunca okunmuyor.
Ruh hali önemli ya kitap okurken

Aynı yüz kesinlikle okunmuyor. Ben onu Abumrabum ve Kayıp tanrılar ülkesi nde yaşadım. Çok benzerlerdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…