Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle gerçekten o an ki psikoloji etkiliyor kitaptan alınan lezzeti de. Ruh hali demişken bugün metroda biri Dorian Gray okuyordu .Hatırladım da kendi okuduğum dönemi. Kitap çok güzel olmasına rağmen neden bilmiyorum okurken çok daraltı geliyordu bana. Halbuki o kitaptan felsefik ve psikoljik açıdan çok kazanımlar elde edilebilirdi .Siz ne düşünüyorsunuz o kitap hakkında?

Okurken büyük haz aldım

Ben o kitabı epub okuyordum ve ilerletemedim, arkadaşlar okudu çok beğendi. Bende kendimce e-kitap olmasına bağladım. Yani sevmedim değil ama kasvet basmıştı beni de.
He ama kitap şeklinde baştan okuyacağım kesin.

Bende bir keresinde ana karakterleri çocuk olan iki kitap seçmişim yanlışlıkla, kimin başına ne geldi karıştırmıştım
Biri Yunan tanrılarını anlatıyor, diğeri Hz
İbrahim ve Nemrud dağını. Bazen Zeus Nemrut'ta geziyordu

Okurken büyük haz aldım

Kitap çok güzeldi. Ders niteliğinde. Çok da alıntı yapmıştım. Ama ruh halimden mi yoksa kitaptaki gerçeklerin yüzüme yüzeme vurulmasından mi bilmiyorum okurken en çok zorlandığım kitaplardan biri oldu o dönem. Ilerde tekrar okuyacağım ınsallah

Frankenstein okumuş muydun? Balım Levaiz tavsiye etmişti öyle okudum ben de

Dorian cidden çok iyi bir kitaptı. Çok keyüf almıştım. Yorumlamıştık ona katılmış mıydın.

Hayırlı akşamlar kızlar hayırlı akşamlar calcim
Orhan Kemal'den Cemile kitabına başladım bugün

İkincisinde sebebini de çözersin hem, çok daha verimli olur.
Hayırlı akşamlar kızlar hayırlı akşamlar calcim
Orhan Kemal'den Cemile kitabına başladım bugün
İyi akşamlar canım hoş geldin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…