Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydın. Güzel bir gün diliyorum.

Selamlar günaydınlar yine bir güne tatile gitmek isteyerek başladık çok şükür
Bu ay benim kitaplar sayfalar rhepsi karman çorman oldu ya yarım bırakmalar vs.

Nisan'a temiz bir başlangıç yapalım. Kafamızda yapmak istediğimiz her şeyi tamamladığımız şahane bir ay olsun

Tünaydın
Sakin bir gün diliyorum

Tünaydın... Herkese çay şakire yokdaki şakir gibi uyandım bugün. Öyle dışlanmış öyle uzaklaştırılmış. Attım kendimi dışarı son günde biraz daha okuma yapayım telefonu bırakırsam inşallah djdjdkdkdk

Merhabalar hepimize bol okumali bir akşam olsun

C Calcifer baskanim nisan ayinda Allahin izniyle dogumum olacak insallah. Kitap bildirimi yapamayabilirim ama listeden cikarma beni olur mu firsat buldukca muhabbetlere katilirim. Bir de bu ay hatmimi bitirdim sukur. Onu tek kitap saydim. 4er cuzu 1 kitap sayip yillik hedefimi cabuk doldurmak istemedim

Merhabalar, Yeşilin Kızı Anne 5'e başladım. İlk tanıdığımdan beri severdim Anne'i ama burada bu nicki almam ve burada tanıştığım harika insanlar, yaşadığım güzel anlar sayesinde daha da seviyor ve benimsiyorum artık. Her kitabı okuduğumda Green Gables'a dönmüş gibi hissediyorum. Bu yolculuğun da vakti gelmişti artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…