Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanaa kötü bir haberim var

Herkese günaydın
Ben yurt dışında yaşıyorum
Yurtdışından kitap sipariş verebileceğim güvenilir site var mı?
Günaydin
Avrupa ulkelerinde kutuphanelerde secenek cok. Kargo fiyatlari bana cok yüksek geldigi icin kutuphaneden okuyorum. Siparis de veriliyor.
Yok illa benim olsun kitap diyor isen kitapyurdu derim. Sorunsuz elime ulasti her seferinde kitaplarim

Big Buddha Temple

Bangkok Kraliyet Sarayı(Grand Palace)

Chiang Mai

Koh Chang Adası

Ayutthaya

Ao Phang Nga National Park

Yüzen Market

Beyaz Tapınak

Tayland​

Tayland Krallığı, Güneydoğu Asya’da bulunan, dünyanın en çok ziyaretçi çeken ülkelerinden biridir. Çinhindi yarımadasında bulunan şehrin komşuları arasında; batıda Myanmar, doğuda Kamboçya, kuzeyde Laos, güneyde Malezya bulunmaktadır. Ayrıca ülkenin Tayland Körfezi’nden Andaman Denizi’ne çıkışı da bulunmaktadır. Farklı milletlerden insanların bir arada bulunduğu şehirde resmi dil Tayca olmakla beraber ikinci dil olarak Çince kullanılmaktadır.
Bulunduğu bölgenin en kalabalık nüfuslarından birine sahip olan Tayland’ın 2017 yılı sayımlarına göre 69 milyon nüfusu bulunmaktadır. Oldukça kalabalık diyebileceğimiz ülkede nüfusun %75’ini Tay kökenli halk oluştururken, kalan %25’lik yüzdeyi Çinliler ve Malay halkının oluşturduğunu söyleyebiliriz. Etnik çeşitlilikle beraber gelen kültürel etkileşim dini inanışlarda da yaşanmıştır. Resmi dini Budizm olan ülkede Animizm, Hinduizm, Sihizm ve Konfüçyüsçülük gibi farklı inanışlar da etkisini göstermektedir.
Halkın %95’inin inandığı ülkede toplumsal kurallardan, şehirdeki yapılara kadar etkisini hissedebiliyorsunuz. Kültürlerinin bir kuralı olarak bağış ve yemek toplamak gibi toplumsal hizmetlerde bulunan halkın en hassas olduğu noktalardan biri de tapınaklara saygıdır. Dünyanın en büyük Buda heykeline ev sahipliği yapan Tayland’da tapınaklara şort veya kolsuz t-shirt gibi vücudunuzun çoğunluğunu açıkta bırakacak kıyafetlerle girmeniz hoş karşılanmaz.

Günaydın, Hayırlı Cumalar Herkese
Not: Fotoğraf paylaşım günüdür

Jawlensky
kk birinci noteri
Life light
Eleadora
Levaiz
C Capanin Gururu Teyom
UcanSupurge
Bonus
WOMAN
Kukrim
JES
K Kitapkontesi
Nosking
Otrera
Oriana
Natsume
D dgdln
Limonsuzzcay
nemesis
dayler dayler
Keira-
elektra
astrojurnal
firdefs
mimesis
ummhnisa
sudem34
Nikinik
Alp_BuRc
X xnobodyx
A Arrietty_
Aspasiaa
Balkiz94
Black Light
Mrsay
L LADY VEGA
ASSOSyal
Dutt
HAbibte
fesang
Cordelia
Less-is-More
A Aylakkadin
ssevilll
Brahma90
Boncobo
Disipline Girmis BirKadin
cotard sendromu
Homer Simpson
E Emine1990

Harikaaa. Hayirli sabahlar

Günaydın canım.

Günaydın kitap kurtları.

Günaydın howlun hizmetçileri hepinizin içindeki potansiyel sofiye selamlar

Günaydın. En sevdiğim ay olan Nisandan herkese huzur dolu bir gün diliyorum

Gunaydinnn

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…