Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ben oynardım beklemekten sıkılıp solosunu da kullanıyordum hatta üyelik adımı hatırlayamıyorum muhtemelen eski kk nickimdir (adım-soyadım)
Ben de hatırlamıyordum ama mail adresin aktifse uygulama hatırlatıyor
Hayvan mezarlığını okuduğumda çok korkmamıştım aslında. Beş Sevim onun gibi birşey mi ?
Korku değil de insan ürperiyor biraz.

Ben de hatırlamıyordum ama mail adresin aktifse uygulama hatırlatıyor

Korku değil de insan ürperiyor biraz.
Nermin Yıldırımın daha güzel olan kitapları da var aslında neden en çok Beş Sevim Apratmani popüler bilmiyorum. Ben de Ev isimli kitabını okumak istiyorum bakalım Nisan ayında alırsam inşallah

Nermin Yıldırımın daha güzel olan kitapları da var aslında neden en çok Beş Sevim Apratmani popüler bilmiyorum. Ben de Ev isimli kitabını okumak istiyorum bakalım Nisan ayında alırsam inşallah
Beş Sevim Apartmanı Nermin Yıldırım in değil. Ev güzel bir kitap okunmalı bence ama daha önce de yazmıştım Unutma Beni Apartmanı ile neredeyse aynı konu

Mine Söğüt - Beş Sevim apartmanı. Kadının tarzı bu hep bu tür yazıyor

Günaydın arkadaşlar
Huzurlu dingin keyifli bir gün diliyorum
Bayadir kitap okumadım.
İnşallah bugün okuyacağım

Günaydın howl sana da günaydın

Günaydın

Beş Sevim Apartmanı Nermin Yıldırım in değil. Ev güzel bir kitap okunmalı bence ama daha önce de yazmıştım Unutma Beni Apartmanı ile neredeyse aynı konu
Ya ben Nermin Yıldırım 'ın sanıyordum ,ogrenmis oldum simdi.
Ev kitabı da şöyle, eniştem 'Ev kitabı çok iyi mutlaka oku dedi iyi bir okuyucu olduğu için de merak ettim.Gerci daha önce de 'Uzun Hikaye ' kitabi harika demisti ,onu okuyunca husrana ugramistim ama olsun bu sefer umutluyum
Mine Söğüt - Beş Sevim apartmanı. Kadının tarzı bu hep bu tür yazıyor
O zaman yazarın onlarla bir derdi var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…