Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Günaydınnnnn

Evet o hikayeden kopması beni de yoruyor ama sürekli aklımda inşallah hafta sonu bitirebilirim.
Hızlı okumuşsun

Gunaydin hayirli kandiller

Eşim her canı sıkıldığında Norveç'e yerleşelim diyor, bu kadar çok dil konuşulan bir ülke olduğundan sanıyorum haberi yok

Evet o hikayeden kopması beni de yoruyor ama sürekli aklımda inşallah hafta sonu bitirebilirim.
Hızlı okumuşsun
Iste o kısımlar olmasaydı bize ne guzel bi iyilikte bulunmus olacaktı Evet bir haftada iyi okudum, bir kaç gün gece yarılarına kadar okuyup sabah zombi gibi oldum
Anna' da Tolstoyun Levin karakteri üzerinden kendisini yansıttığını düşündüğüm gibi Sefillerde de Hugonun yaşamını bildiğim kadarıyla Jean Veljean karakterinde kendisini yansıttığını düşündüm. Sen yada kitapta ilerleyen arkadaşlar ne düşündünüz acaba ?

Bu arada içerikle ilgili olmadığı için bahsedıyorum umarım rahatsızlık vermıyordur.

Günaydın ne güzel bir yer.

Sefiller'i okuyamıyorum çünkü konsantre olamıyorum. Eski hızıma ulaşmak için Sana Söyleyemediğim Her şey'e başlayacağım.
Ara verdikten sonra o kadar kalın bir kitap seni daha başlamadan yormuş olabilir. Sana Soyleyemedigim Herşey kitabını Nikinik okumuştu çok güzel demisti .

Sefiller'i okuyamıyorum çünkü konsantre olamıyorum. Eski hızıma ulaşmak için Sana Söyleyemediğim Her şey'e başlayacağım.
Yav bu sefiller napti bize kitap guzel yer yer konunun uzadigi kisimlar olsa da aalinda akici ama cok kalin olduguicin mi boyle olduk. Dun ilk defa kitap okumadan bir gün gecirdim
Sana soyleyemedigim her sey akici canim muhtemel 2 gunde bitirirsin

Aynen tarih, siyaset, felsefe ne ararsan var

Ara verdikten sonra o kadar kalın bir kitap seni daha başlamadan yormuş olabilir. Sana Soyleyemedigim Herşey kitabını Nikinik okumuştu çok güzel demisti .
Mart ayında hiç okumadım malesef Evet o söyleyince baktım. Fiyatını uygun görünce almıştım

Sefiller ile alakalı değil aslında benimki. Mart ayında daha hiç okumadım. 15 gündür okumayınca Sefiller yordu beni. Şu kitabı bitireyim bir de öyle bakacağım

Hayırlı kandiller hepinize

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…