Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu bırak şarlatan bildiğin, ona mı yanayım ona inananlara mı bilemedim. Yani yazar statüsünde değil benim için böyle bir insan, bir de 6 tane mi ne kitabı var
Fox da gündüz kuşağı programini bir hafta idare etmişti.
Fulya covid olduğunda .
Ben nerden biliyorum galiba somestrdan filan hangi ara TV izledim hatırlayamadım

Ben ona umut bağlayanlara daha çok üzülüyorum
Yani kocan sana saçma sapan bir kitapta okuduğun şeyleri yaptığın için altın alıp geliyor ve sen kendini değerli hissediyorsun ve mutlu oluyorsun
Kesinlikle katılıyorum.
Bana çıkıp olumlama yap her şey yoluna girecek dese daha çok inanırım.
Yok tuzlu suyla yikan yok çapa yap falan saçma sapan şeyler. Bir de ben ne yapayım altını sevgi saygı olmadıktan sonra.
Nasıl pazar kazanacağını iyi bilen, hitap edeceği kesimi ve vaatlerini çok iyi seçmiş bir kurnaz başka bir şey değil.

Kızlar konudan bağımsız da dün akşam yorumlama da telefon şarjiydı cart curt derken benim alıntılar yarım yamalak kaldı bir de ilk yorumlama bir izleyim nedir ne değildir derken baktım bitti gece rüyama girmiş ben yorumlamaya çalışıyorum filan

Niye yazdım bunu çünkü içimden geldi

Napıyo ki tuzlu suyla ? Yeni nesil sosyal medyanın şişirdiği içi boş kişiler pek ilgimi çekmiyor aslında merak ettim sosyal medyam yok uzağım biraz
Ya o kadın nerde ünlendi tam emin değilim ama ben çevremde 5 - 6kadında gördüm kitabını hiç azımsanacak bir kitle değil korkunçççç
Haftada bir kaç kez banyo sonrası vücuda tuzlu su dökünce topraklama gibi bir etki yapıyormuş ve daha pozitif daha çekici vs görünüyomuşuz sanırım böyle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…