Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim yarınki ucak iptal oldu. Vardir bi hayir,ptesi ye aldik tekrar. Mart ayinda cok verimli okuyamadim.islerimi halledip biraz okumak istiyorum
Hayırlısı olsun canım ben bugün kütüphaneye gittim ne güzelmiş orası hafta sonu diye 3 kat da tıklım tıklımdı çocuklar olmasa her rafı dolaşacaktım

Hayırlısı olsun canım ben bugün kütüphaneye gittim ne güzelmiş orası hafta sonu diye 3 kat da tıklım tıklımdı çocuklar olmasa her rafı dolaşacaktım
Ben de ilk gittigimde cok begenmistim. Yanimda hep Esim oldugu icin doya doya rafları gezememistim

Aynen ben de çok beğenmiştim, acelem vardı diye gezememiştim. Hafta içi olmasına rağmen kalabalıktı ama geneli öğrencilerdi ders çalısıyorlardı

Okumuşsun Güzeldi değil mi
Eleadora ne demiştim ben sana bak arkadasimi tanıyorum da konuşuyorum ☺

Ben de ilk gittigimde cok begenmistim. Yanimda hep Esim oldugu icin doya doya rafları gezememistim
Ben de bi dahakine yalnız gitmeyi düşünüyorum rahat rahat bakayım çocuklarla pek detaylı gezemedim
Bilmiyorum valla 2 3 katlı kütüphane, heryerde gençler ders çalısıyordu.
Burası da öyle her bölümde çalışma masası vardı hepsi dolu idi

Kesinlikle çok güzeldi epeydir duruyordu okumak şimdiye kısmetmiş Eleadora vesile oldu bana da .
Kitap benim dimağımda da güzel bir tat bırakmıştı. Yerlilerin yaşam tarzını sevinçlerini üzüntülerini değerlerini öğrenmek güzeldi
AmaninnnBende kısaltılmış metin var haksızlık olur size
Elea fururr seni . Ama sen o koca karamazovu taşırken boyun fıtığı olmamissan bunu da okursun artik

Üç silahşörleri Belkide o yüzden devam edemedim Karamazov peşine
Karamazov un da son kitabı kaldı hala almadım elime kapanışı yapayım diye
Aklım şuan Ruth yada Kırmızı Saçlı Kadın a gidiyor

Bazı yerleri çok akıcı ilerliyor ama gereksiz uzatma olan yerler çok sıkıcı
Açıkçası ben sıkılmıyorum okurken , benim tek meselem hacimli olması
Orhan Pamuk un kaçıncı kitabını okumuş olacaksın ? Ne düşünüyosun zat-ı muhteremin kalemi hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…