Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açıkçası ben sıkılmıyorum okurken , benim tek meselem hacimli olması

Orhan Pamuk un kaçıncı kitabını okumuş olacaksın ? Ne düşünüyosun zat-ı muhteremin kalemi hakkında
Benim Adım Kırmızı yı okumuştum lise yıllarında sonra da Masumiyet Müzesi oldu.
Aslımda sevdim Masumiyet Müzesi daha yakın okumam olduğu için onunla yorumlamam gerekirse 🤔
Sen ne düşünüyorsun 😌

Benim Adım Kırmızı yı okumuştum lise yıllarında sonra da Masumiyet Müzesi oldu.
Aslımda sevdim Masumiyet Müzesi daha yakın okumam olduğu için onunla yorumlamam gerekirse 🤔
Sen ne düşünüyorsun 😌
'Benim Adım Kırmızı ' kitabını ben de senin gibi lise yillarimda okumuştum dolayısıylada ağır gelmişti. Sonrasında bir-çok kitabını okudum. Biraz tuhaf, gizemli, kompleks ve de çok fonksiyonel bi yazar olduğunu düşüyorum. Zaman zaman cok enterasan dusunceleri olduğunu düşünsem de bence edebiyatımız için cok değerli bir kalem.
Züpürge arkadaşım bana ilham oldu😀
Sizin bahsettiğiniz kitap hansiydi canım?
Hepimize ilham oldu sağolsun🌷.
Kukrimle konuştuğumuz kitabı soruyrosan Bir Çift Yürek kitabından söz ediyorduk

Bir Çift Yürek ten konuşuyorduk canım en son ☺️

'Benim Adım Kırmızı ' kitabını ben de senin gibi lise yillarimda okumuştum dolayısıylada ağır gelmişti. Sonrasında bir-çok kitabını okudum. Biraz tuhaf, gizemli, kompleks ve de çok fonksiyonel bi yazar olduğunu düşüyorum. Zaman zaman cok enterasan dusunceleri olduğunu düşünsem de bence edebiyatımız için cok değerli bir kalem.

Benim de listemde kendileri daha almadım:) Sizin yorumlardan sonra öne alırım artık🥰

Evet tarzında biraz farklılık ve ilginçlik var ,bakalım bunu da okuduktan sonra neler düşüneceğim 😌

Bazı yerleri çok akıcı ilerliyor ama gereksiz uzatma olan yerler çok sıkıcı 🤭
Notre damein kamburu gibi mi? Bir türlü elim gitmiyor sefillere ya 😅 okuyacak fırsat bulamıyorum aslında. Köy soğuk hepimiz bir odadayız, tv açık, karşısında okuyamıyorum 🥺

Açıkçası ben sıkılmıyorum okurken , benim tek meselem hacimli olması

Orhan Pamuk un kaçıncı kitabını okumuş olacaksın ? Ne düşünüyosun zat-ı muhteremin kalemi hakkında
Hacimli kitapla benim de sıkıntım var. Kitap bitirmeyi cok seviyorum kitap elimde cok kalinca ister istemez bitiremedigim icin sıkıntı basiyor kitaptan uzaklasiyorum 🙄

Okumuşsun 😍 Güzeldi değil mi 🥰
Eleadora Eleadora ne demiştim ben sana bak arkadasimi tanıyorum da konuşuyorum ☺
Haklısın Vallahi üzerime bir kitap daha bitirecek 🙈
Kesinlikle çok güzeldi epeydir duruyordu okumak şimdiye kısmetmiş Eleadora Eleadora vesile oldu bana da 🥰.
Çok iyi gidiyor daha yarısındayım ama tonlarca notlar aldım.
Bu kitabı bana bu konuda çok güvendiğim bir arkadaşım tavsiye etmişti uzun zaman önce söylediklerini parça parça hatırlıyorum da çok haklıymış. Daha bitirmeden o kabilenin içinde olmak istedim, onlarla o yolculukta olmayı diledim, bir kum tanesine bile anlam yükleyen insanlar ahh..
Sen bizimle Sefiller okumayı da dene birlikte güzel olur 🥰
UcanSupurge UcanSupurge Life light Life light Eleadora Eleadora Levaiz Levaiz @Mrsay @ Teyocan hepimiz için Sefilleri okurken Cem Karacadan Bindik bir alamete gideyoz giyamete şarkısını dinliyorum ☺
Tam ortama uygun 😅
Kitap benim dimağımda da güzel bir tat bırakmıştı. Yerlilerin yaşam tarzını sevinçlerini üzüntülerini değerlerini öğrenmek güzeldi

Elea fururr seni 🤭. Ama sen o koca karamazovu taşırken boyun fıtığı olmamissan bunu da okursun artik😅
Off çok şey söylemek istiyorum.. 🤤
Aborjiniler bende derin bir yer edindiler şu an, onların o bakış açılarına sahip olmak isterdim doğrusu, yada kültürleri mi demeliyim bilemedim. Bitireyim de uzun uzun konuşalım inşallah 😍

Haklısın Vallahi üzerime bir kitap daha bitirecek 🙈

Çok iyi gidiyor daha yarısındayım ama tonlarca notlar aldım.
Bu kitabı bana bu konuda çok güvendiğim bir arkadaşım tavsiye etmişti uzun zaman önce söylediklerini parça parça hatırlıyorum da çok haklıymış. Daha bitirmeden o kabilenin içinde olmak istedim, onlarla o yolculukta olmayı diledim, bir kum tanesine bile anlam yükleyen insanlar ahh..

Tam ortama uygun 😅

Off çok şey söylemek istiyorum.. 🤤
Aborjiniler bende derin bir yer edindiler şu an, onların o bakış açılarına sahip olmak isterdim doğrusu, yada kültürleri mi demeliyim bilemedim. Bitireyim de uzun uzun konuşalım inşallah 😍
Od'dan sonra zevklerimiz uyuşmuyor olabilir deyip sana kitap tavsiye etmekten korkmustum ama bunun guzel oldugunu söylerken haklıymışım o zaman 🥰 Beğenmene sevindim. Güzel olan bambaşka bir kültürü Marlo Morganin güzel anlatımıyla yaşıyor gibi olmak, tanimak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X