Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle. Çünkü %50 inidim gibi sepette de artı %5 indirimi var
72A74C2E-DB2A-4878-90B8-91BE897F3CE9.jpeg

Vay anam vay. Başkan herkesi yoldan çakarmış bi seri çılgınlığı yaşanıyor 😅 Hayırlı olsun arkadaşlar 🥰. Huzurla okuyun🌺
Eleadora Eleadora elini hızlı tut sen Bir Çift Yürek i aheste aheste okurken Kukrim Kukrim onu bitirip bir de üstüne Dune u hatmetmiş olmasın sonra😅
Teşekkür ederim canım 🥰
Yok yok arkadaşım o kadar hızlı değilim😁
Ama bir kitap hoşuma gitti ise çok merak ediyorum sonunu,rutin işlerimden sonra başka birşey de yapmadığım için tv izlemek vs gibi el işi tarzı şeylerde pek becerim yok 🤭resime biraz var eğilimim stresli iken karalarım birşeyler onun dışında okuyorum bol bol ne yapayım😌
Pek de bir yerlere çıkılmıyor aktif olmak sınırlı üç çocuk olunca, en kolay seyahat yolu olan kitapları seçiyorum bende bambaşka dünyalarda dolaşmak hoşuma gidiyor 🥰

Vay anam vay. Başkan herkesi yoldan çakarmış bi seri çılgınlığı yaşanıyor 😅 Hayırlı olsun arkadaşlar 🥰. Huzurla okuyun🌺
Eleadora Eleadora elini hızlı tut sen Bir Çift Yürek i aheste aheste okurken Kukrim Kukrim onu bitirip bir de üstüne Dune u hatmetmiş olmasın sonra😅
Bizde yoldan çıksak keşke 🤣

Teşekkür ederim canım 🥰
Ama bir kitap hoşuma gitti ise çok merak ediyorum sonunu,rutin işlerimden sonra başka birşey de yapmadığım için tv izlemek vs gibi el işi tarzı şeylerde pek becerim yok 🤭resime biraz var eğilimim stresli iken karalarım birşeyler onun dışında okuyorum bol bol ne yapayım😌
Pek de bir yerlere çıkılmıyor aktif olmak sınırlı üç çocuk olunca, en kolay seyahat yolu olan kitapları seçiyorum bende bambaşka dünyalarda dolaşmak hoşuma gidiyor 🥰
Çok iyi yapıyorsun, Allah gözlerine zeval vermesin🥰. Ikimizin okumaları bir birine paralel zaten. Cemil Meriç in bi sözü var der ki ; " okumak içimizdeki meçhul âlemin kapılarını açmaktır ". Velhasılı kelam kitaplar kendimizi bulma yolunda en iyi arkadaş 🥰

Nö nö nö :KK20: önce okumak yok 😅

Teşekkür ederim canım 🥰
3 çocuk mu :KK57::KK57::KK57:
Maşallah 🧿 sana canım 😘
Kaç yaşında sin ?
Çocuklar kaç yaşında?
Senden az çocuklu enerjisi alıyorum:anne:
Kendine bu kadar kaliteli vakit ayirdigin için ayrıca kutlarım 🤗

Hiç çocuk olmadan 4 çocuk isteyecek kadar cesur bir doğurunca ikinciye cesaret edemeyecek kadar korkak biriyim 😌

Bakana helal :KK9:eminim kendin gibi kaliteli evkatlar yetiştiriyorsun.:KK9:

3 çocuk mu :KK57::KK57::KK57:
Maşallah 🧿 sana canım 😘
Kaç yaşında sin ?
Çocuklar kaç yaşında?
Senden az çocuklu enerjisi alıyorum:anne:
Kendine bu kadar kaliteli vakit ayirdigin için ayrıca kutlarım 🤗

Hiç çocuk olmadan 4 çocuk isteyecek kadar cesur bir doğurunca ikinciye cesaret edemeyecek kadar korkak biriyim 😌

Bakana helal :KK9:eminim kendin gibi kaliteli evkatlar yetiştiriyorsun.:KK9:
Teşekkür ederim canım 🥰
İki ile üç peşpeşe oldu araları 18 ay🤦‍♀☺️
Ama iyiki varlar,Allah sağlıklı huzurlu ömür versin 💜 En büyüğü erkek 6.Sınıf ,kızlardan ortanca 2.Sınıf ,küçük ana sınıfında 😌
Bende hep tek çocuk isterdim ,çalışıyordum da o zaman tek çocuklu iken 😁iyiki çok çocuk istemiyormuşum dimi 🤭
Sakin çocuklar bebekliklerinden beri öyleler .
Komşular der ki benim sesim sizden daha çok kimse demez evde üç çocuk var diye ☺️

Teşekkür ederim canım 🥰
İki ile üç peşpeşe oldu araları 18 ay🤦‍♀☺️
Ama iyiki varlar,Allah sağlıklı huzurlu ömür versin 💜 En büyüğü erkek 6.Sınıf ,kızlardan ortanca 2.Sınıf ,küçük ana sınıfında 😌
Bende hep tek çocuk isterdim ,çalışıyordum da o zaman tek çocuklu iken 😁iyiki çok çocuk istemiyormuşum dimi 🤭
Sakin çocuklar bebekliklerinden beri öyleler .
Komşular der ki benim sesim sizden daha çok kimse demez evde üç çocuk var diye ☺️
Maşallah büyümüş hepsi elden çıkmış.
Şimdi çalışiyor musun?
Yaş ? Bizden büyük musun? Genelde bu tayfa 85-87 doğumlu

Maşallah büyümüş hepsi elden çıkmış.
Şimdi çalışiyor musun?
Yaş ? Bizden büyük musun? Genelde bu tayfa 85-87 doğumlu
Onu yazmamışım bak 34 bitiyor 😊
Yok hayır şuan çalışmıyorum ,ama açıktan üniversite okuyorum kendimi güncel tutmak gereği duyuyorum çünkü üç çocuk yetişiyor evde🤗
Belki küçükte şöyle ikiye üçe geldi mi bir iş düşürünüm diyorum bakalım hayat ne yöne akacak 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X