Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok sığ geliyor bana.

Bu neye dayandırılırsa dayandırılırsın hiç bir mantığı yok ama dini sebeplerle yapılınca kusasım geliyor
Dinle alakası olduğunu düşünmüyorum şahsen, ya da arkadaş dini yanlış anlayan biridir, bilemem. Yani sapık zihniyetli bile olabilir, ufacık bir kelimeyi duyunca sapıtılacağını düşünüyorsa demek ki.

Merhabalar kitap kurtları
İçinizde Meksika gotiği adlı kitabı okuyan, bilen var mıdır? Bir sonraki kitap olarak onu okumak istiyorum ama korku romanı olduğu için biraz tereddüt ettim cin gibi paranormal şeylerden korkuyorum eğer böyle olaydan bahsediyorsa hiç almayayım boşuna

İnstagramda takip ettiğim 3 kisi okuyordu bu ara, yorumları baya iyiydi. Ben de merak ettim.

İnstagramda takip ettiğim 3 kisi okuyordu bu ara, yorumları baya iyiydi. Ben de merak ettim.
1k kitapta yorumlar olumsuzdu çok okuyamadım aslında spoiler almak istemedim. Ama inanılmaz merak ettiğim bir kitap oldu

Sefilleri toplam iki kitap olarak yazılacak. Tam metin iki cilt çünkü. Hepsini bitirince iki olarak yazsan daha iyi

Dini sebepler olduğuna inanmıyorum.
Bende sizin gibi düşünüyorum ama bir arkadaşım öyle yapardı, rahatsız olurdu falan altında olan sebebide bunu gösterirdi.
Bilemiyorum belkide başka bir güdüyü bastırıyordu, bunu bahane olarak kullanıyordu ama gözlemlerim üzücü. Gelişmemizi umarken gerilemişiz gibi hissediyorum böyle şeyleri görünce.

Böyle yapanların kendi cehaletini örtmek için, dini kullandıklarını düşünüyorum.
Böylelerinin sapkınlıkları yüzünden din yanlış biliniyor. Arkadaşınız için söylemedim, genel düşüncem bu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…