Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
oooo Ama bu kitap topiğin en sendiği kitap biliyor musun? ❤️ keyifli okumalar
Martin şimdiden gözümde yahuşuklu sevecen bir delikanli olarak betimleniyor 1 bölüm okudum su gibi akip geçti benimde enlerim arasina giricek gibi duruyor :KK72:

Ara sürprizler oluyor bazen bir savaş uzun uzun anlatılıyor bazen bi kişinin özelliği bi yerde çok heyecanlı gidiyor bi anda durağanlaşıyor ama hikaye güzel seveceğine eminim
Valla bir kaç sayfa okuyup bir daha dokunmadım, tam kitap okuma hevesimin olmadığı bir zamanıma denk geldi. Bugün okuyayım biraz, inşallah.

100 tane muhteşem 😍😍😍😍
Teşekkür ederim cancağzım 😍
C Calcifer daha önce konusulduysa ben kaçırdım. Ben Sefiller in beş ciltlik halini okuyorum ama çoğunluk iki ciltlik kalın olanı okuyor. Ben 1. Cildi bitirdim ayrı kitap olarak yazayım değil mi
Şimdi gördüm UcanSupurge UcanSupurge kalın cildi tek kitap olarak yazmış
Sefillerin komplesini tek kitap mı saysak kısa metin okuyanlar da var
Vallahi helal olsun, MaşşşşşşşAllah
Bebem uyumuyürr geceler zombi gibi onu sallarken kitap okuyürüm 🧟‍♀️

Bunu kim yaptıysa kütüphaneye de okura da saygısı yok. Sana ait olmayan bir kitabı, sırf hoşlanmadığın bir şey anlatıyor diye böyle çizemezsin. Sinirlerim bozuldu ya.
IMG_20220309_200007.jpg

Bunu kim yaptıysa kütüphaneye de okura da saygısı yok. Sana ait olmayan bir kitabı, sırf hoşlanmadığın bir şey anlatıyor diye böyle çizemezsin. Sinirlerim bozuldu ya.
Eki Görüntüle 3022476
Sayfayı koparıp yedireceksin böylelerine 😠
Benim de geçen ay aldığım sözde kızlar kitabında sayfa sayısının yanına o numaradaki futbolcuları yazmışlar tükenmez kalemle, yapanı bulup alnına kendini numarasını yazasim geldi 🤬
İstersen bu sayfanın resmini atayım sana ?

Sayfayı koparıp yedireceksin böylelerine 😠
Benim de geçen ay aldığım sözde kızlar kitabında sayfa sayısının yanına o numaradaki futbolcuları yazmışlar tükenmez kalemle, yapanı bulup alnına kendini numarasını yazasim geldi 🤬
İstersen bu sayfanın resmini atayım sana ?
Ay inanamıyorum. Bu nasıl bir saygısızlıktır, kontrol etmeden alıyor kütüphane sanırım. Böylelerine ceza verilmeli bence.
Evet atabilirsin bakayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X