Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Araya biraz zaman koyabilirsin tekrar okumak için

İyi gidiyor da ben iyi gitmiyorum kitap okumaya geri dönemedim bir türlü. Çok az okuyorum, dün hiç okumadım. Nasıl kendime gelebilirim ya?
Belki şu an okuduğun kitap sarmamıştır. Yeniden kıtap okuma isteğin gelene kadar başka hobilerle ilgilenebilirsin. Yada okumayi cok isteğin bir kitap ile dene.
Yaa bebekle ilgilenmem de gerekiyor elbette ama bu sefer biraz psikolojik çöküntüden dolayı
Covid giderken ardinda bu ruh halini bırakıyor maalesef bazı kan gruplarındakıni özellikle. Inşallah bir an önce yasam enerjine ve sevincine yeniden kavuşursun

İnşallah, teşekkür ederim

Günaydın.

Herkese günaydınnnnn .

Günaydın ferfecir sakinleri

Yok yok canım kitabı sevdim, şu ara etkisinden çıkamadığımız bir şey oldu köyümüzde. Ondan dolayı kafam hep gidik, şu an okumak istiyorum ama vakit ayırmıyorum, düzelir inşallah.

Yalnız Dune 'ı övüp durdum, inşallah okuyacak olanlar amaan bumuymus demez Ama bu kitabı begenmeyende ne biliyim , gidip kumda oynasın
Barış Özcan'dan duymuştum ben ilk. O zaman demiştim bunu okumam lazım diye shsjdjddhdj ama bütçe yetmemişti. Neyse ki kütüphaneler var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…