Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ooo kız çok güzel ya niye daha önce okumamışım diye kafamdan kıvılcım çıkarasım var 511. Sayfadayım
Güzel evet o tartışılmaz ama ağır gidiyor ben tez canlıyım:)
Geçmiş olsun canım umarım geçici bir şeydir
Teşekkür ederim canım umarım öyledir beni mahvetti bugün
Alerji testine gitmem iğne almam lazım bahar gelince daha da kötüleşiyorum.

İhmal etmemek lazım bahar uzak değil

Bazı bölümlerde fazla detay boğuyor kabul

Aynen canım bi savaşı anlatacak sayfalarca diyeceksin ha bundan benene işte o savaşla bi kişinin bağlantısını kuracak bi yerde Allahım spoi vermemek için kaç takla attım umarım spoi sayılmaz

İhmal etmemek lazım bahar uzak değil
Bahar gelsin yaz gelsin de ben razıyım bu duruma
Aynen canım bi savaşı anlatacak sayfalarca diyeceksin ha bundan benene işte o savaşla bi kişinin bağlantısını kuracak bi yerde Allahım spoi vermemek için kaç takla attım umarım spoi sayılmaz
Sayılmaz sayılmaz anlamadık bişi

Dedigin gibi kanında biraz mazoşistlik var o zaman, sen acı çekmeyi seviyorsun demek ki arabesk de dinlendiğine göre Ben dinleyemem mesela o tarz
İyi akşamlar kızlarcım
Burnum gözüm akıyor, sürekli hapşırmaktan midem bulanıyor Hasta mıyım alerjiden mi anlamıyorum ve yoruldumm
Geçmiş olsun. Bahar alerjisi gibi birşey sanırım. Farkettim de sen de benim gibi çok sık hasta oluyorsun. Benim ağrı mekanizması hergun düzenli işler , en belirgin sebebi de Demir ,b12 mg gibi değerlerimin çok düşmesi. Senin nasil ?Dahiliyede bi baktır istersen . Bunların eksikliği ağrı, uykusuzluk, stres her türlü merete sebeb oluyor

Teşekkür ederim:) Bahar alerjsiiydi önceden ama bu yıl hiç geçmedi bence daimi oldu
B12 sürekli düşük evet ama demir iyi:)
Benim daimi birkaç rahatsızlığım var bide bağışıklık sistemimi bozan bi hastalığım var ondan çok hızlı düşüyorum

Bende öyle düşünüyorum ufaktan toplayım bişeyler
Bencede başlamalısın benim daha tarih bile belli değilken, atılacak verilecek kalacak gidecek şeklinde kafamda belirleyip dağıtmaya başladım.
O işleri bitirince de yorgandır yastıktır vs hurçlayıp öyle bekleyeyim diyorum. Kim uğraşacak sonra onları yıkamakla bide.
Sizin az kalmış darısı bana

İçime doğmuş gibi kışa girerken verilecek atılacak her şeyi atmıştım tabi yine bişeyler çıkar kesin. Baza altı her şey yedek yastık yorgan battaniye hurçlu zaten.benim sorunum kıyafetler inanılmaz fazla. Ayırsamda azalmıyor onlar için giysi kılıfı sipariş ettim bu sabah. Gelince montları ceketleri elbiseleri onlara koymaya başlarım. Mutfağı mecbur sona bırakıcam. Varsa farklı öneriler alırım şöyle yap daha kolay olur dersen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…