Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tufan dan bahsediyorsun değil mi?
Aynı his bende de oluştu.
Bir kitabını okudum sadece.Okuyucunun hayal gücüne mi bırakıyor.Karakterler hala yaşıyor sonları ne oldu belkide hala kendisi de mi bilmiyor.Degisik bir durum.Hikayaler beklenmedik biçimde bitiyor ama eksik gibi .
Evet evet Tarık Tufan dan bahsediyorum.Bende içerikleri ilerleyişleri çok beğendim ikisinde de ama son pat diye çıkıveriyor zengin kalkışı gibi 🤭
Merakta kalıyorum geride ☺️

Evet evet Tarık Tufan dan bahsediyorum.Bende içerikleri ilerleyişleri çok beğendim ikisinde de ama son pat diye çıkıveriyor zengin kalkışı gibi 🤭
Merakta kalıyorum geride ☺️
Melankolik baya.Mutlu son bekliyor insan şok final.
Benzetme çok güzel olmuş zengin kalkışı 🤭

Daha geçen gün eşimle konuştuk. Bazı kitaplar satır satır akılda kalıyor, bazıları da onları sevdiğin his dışında geride hiç bir şey bırakmadan gidiyorlar akıldan 🤷🏼‍♀️

Çok uzun zaman önce okuduğum kitapların sadece ana temasını ve bazı önemli olaylarını hatırlayabiliyorum hatta karakter isimlerini unuttuğum oluyor. Tamamen unutmuşsak bu belki de kitaptan çok fazla etkilenmedigimizdendir bence ya da yasamimizda bi etkisi olmuştur da biz farkında degilizdir . Sen de uzun zaman önce mi okudun ?

Evet ben söylemiştim 😌 Aslında evet seviyorum ama her kitabını da öneremem. Senin dediğin kitabı okumadım , sanırım o kitap fazla melankolik kısa hikayelerden oluşuyordu . Daha güzel kitaplariyla buluşursun umarım 🥰
Evet uzun zaman olmuştur ama bazı kitaplardan gerçekten hiç iz kalmıyor. Muhtemelen kitaba baksam hatırlarım

Çok uzun zaman önce okuduğum kitapların sadece ana temasını ve bazı önemli olaylarını hatırlayabiliyorum hatta karakter isimlerini unuttuğum oluyor. Tamamen unutmuşsak bu belki de kitaptan çok fazla etkilenmedigimizdendir bence ya da yasamimizda bi etkisi olmuştur da biz farkında degilizdir . Sen de uzun zaman önce mi okudun ?

Evet ben söylemiştim 😌 Aslında evet seviyorum ama her kitabını da öneremem. Senin dediğin kitabı okumadım , sanırım o kitap fazla melankolik kısa hikayelerden oluşuyordu . Daha güzel kitaplariyla buluşursun umarım 🥰
Bu aralar fazla melankolikliğe gelemiyorum, tam da kitabını bulmuşum 🙄😄 sen bana mutlu sonla biten kitabı varsa söyle okuyayım en iyisi 😄

Mesela sol ayağım çok güzeldi bir tek sol ayağıyla resim yaptığını hatırlıyorum ya da çok uzun zaman oldu okuyalı ondan mı bilmem
Onunla alakalı olabilir bencede çünkü bende sefiller i mesela çok sevmiştim ama şuan pek birşey yok🙄
Okurken hatırlayacak mıyım bakalım bu ay😌

İyi akşamlar kızlarcım🥰💜
Bugün temizlik işlerine daldım hiç okuyamadım😕
C Calcifer Dün gece Algernon'a Çiçeklere başladım canım:)
Ben iki gündür annemdeydim giremedim siteye fazla. Birazdan eve dönüyorum ufaklığı teyzesine bırakıyorum bir haftalık😔 bir kişi poztif çıkmış bir hafta kreş kapalı

Kilden Köprü bitti. Kitabın konusunu, hüzün duygusunun işlenişini sevdim. Kitapta anneleri ölen 5 erkek kardeşin hayatı büyük kardeşin ağzından anlatılıyor. Ama o kadar gereksiz uzatılmış, ana konuyu etkilemeyecek o kadar basit günlük olaylardan bahsediliyor ki 200 sayfada bitebilecek kitap 600 sayfa olmuş. Kısa ve basit cümleler olduğu için çabuk okunuyor açıkçası tavsiye edebileceğim bir kıtap değil. Yazarın asıl Kitap Hırsızı adlı kitabı beğeniliyormus sanırım. İlk kitap için yanlış seçim olmuş başka kitabını okur muyum bilmiyorum

Ben iki gündür annemdeydim giremedim siteye fazla. Birazdan eve dönüyorum ufaklığı teyzesine bırakıyorum bir haftalık😔 bir kişi poztif çıkmış bir hafta kreş kapalı
Kreşi neden kapatıyorlar ki, ailesi yakında olmayanlar için büyük dert😐

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X