Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında birkaç kez yazmıştım buraya istanbul falan diye, hatta Akm ye gittim falan demiştim. Biliyorsunuz sanıyordum
valla yok bende. Başka şehirdesin diye beynimde öyle kodlanmış ki öyle yazdıysan bile es geçmişimdir

Aynı duyguyu ben de yaşadım kitabın ortasına kadar birşeyler olacak diye bekledim ama mücellâ ile ilgili birşey bekleme. Kitap zaten hayat akıp giderken onun kendi kabugunu kıramadığı için hayatinda hiçbirşey olmadan yaşlanmasını anlatıyor. Çevresinde olaylar oluyor ve onun tanıklığı yardımları ..Ama çok akıcı hemencecik okunuyor eline alabilirsen
Tarık Tufana gelince dediğim gibi deneme tarzı kitapları için söylüyorum onun dışında güzel yazıyor. Hayal Meyal Kukrim de de var☺

Aynen hiç sıkmıyor

Tufan ne yazsa okurum ❤

Ya tabi bi anda oldu bitti ,alındım mi ? Bilmem
Bence alınmalısın. Ben olsam alınırdım ama ben seni gerçekten şehir dışında diye biliyorum ya. Nasıl olabilir böyle bir şey Neyse bu ilk ama son olmayacak. Daha Life light gelecek

Aynen hiç sıkmıyor

Tufan ne yazsa okurum ❤
Denemelerini okudun mu hiç ? O kadar melankolik yazmış ki özelllikle çok gençken ,onu tutup o ruh halinden cikarasim geliyor . Seviyoruz tabi gecenin bi yarısına kadar dinlediğimiz günlerin hatırı var ☺

Bence alınmalısın. Ben olsam alınırdım ama ben seni gerçekten şehir dışında diye biliyorum ya. Nasıl olabilir böyle bir şey Neyse bu ilk ama son olmayacak. Daha Life light gelecek
Cumartesi buluşmuştunuz sanırım , ben o gün de çalışıyordum zaten gelemezdim ama hani yine de azıcık üzüldüm ama az

Denemelerini okudun mu hiç ? O kadar melankolik yazmış ki özelllikle çok gençken ,onu tutup o ruh halinden cikarasim geliyor . Seviyoruz tabi gecenin bi yarısına kadar dinlediğimiz günlerin hatırı var ☺
Okumadım. Kekeme çocuklar korosunu unutmuş gibiyim tekrar okumak istiyorum.
Radyodan esinlenmeler vardı diye hatırlıyorum sadece. 20 sene olmuş okuyalı

Okumadım. Kekeme çocuklar korosunu unutmuş gibiyim tekrar okumak istiyorum.
Radyodan esinlenmeler vardı diye hatırlıyorum sadece. 20 sene olmuş okuyalı
Okudum onu evet radyocu üniveristeli bir adamin yani kendisinin halüsinasyonlarla karışık duyguları ve yaşadıklarını anlatıyordu.

Günaydın herkese

Küçük kızım rahatsızlandı biraz onunla ilgilendim canım
Siz nasıl oldunuz

Henüz okumadım merak ediyorum bakalım ,dün geldi kargom

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…