Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ilk sayfadaki kurallari okudum tabi ama bilmem gereken baska bir sey var mi diye yazmak istedim Black Light , C Capanin Gururu Teyom
Ben en son Fahrenheit 451-Rad Bradbury okudum. Alali cok olmustu ama bir turlu okuma firsatim olmamisti. Akici bi kitapti ve 1951de yazilmasina ragmen kitabin cogu bolumunde gunumuzdeki halimiz gozumun onune geldi ve insallah sonumuz böyle olmaz dedim kendi kendime
Ayni zamanda da Outlander serisini okuyorum. 4. Kitaptayim suan ama sıkıldım biraz o yüzden ara verip farkli tarz kitaplara yöneldim.
Suan okuyacağım siradaki kitap Iskender Pala'dan Aksam Yildizi. Merak ediyorum okudukca yorumumu yazarim yine

Maşallah İskender Pala okumadım hiç, az önce ondan söz ediyordu sanki arkadaşlar. Kitap farklıydı tabi.

Kızların okuduğu kitap tarzı daha farklı oluyor gerçi.
Yaşı kaç şimdi ?
Oo maşallah. Rabbim bağışlasın, çok şanslı ya maşallah neler neler okur o
Seri okuyor genelde.
Serilerden bir iki tane alıyoruz beğenirse devam ediyoruz begenmezse başka seriye şans tanıyoruz
Ejderha avcıları serisini bayılarak bitirdi mesela.
Fantastik seviyor genelde.
Bir de kalın kitap seviyor hiç anasına benzemiyor

Muhteşem aklına geldiğim için, mutlu oldum Çok merak ettim, ağladığım kitap olmadı şu ana kadar, ilkleri mi yaşayacağım

Benim en çok sevdiğim Nar Ağacı. Ama şimdi çok önerdim sevmezseniz kendimi kötü hissederim.Istersen önce konusuna bak ilgini çekerse okursun .Açıkçası yukarda da yazdım ben vatan için yaşanılan acılara karşı çok hassasım ,yazar da kitapta bunu okuyucuya hissettirerek anlatmış fazla mi duygusalım bilmiyorum ama ben etkilendim kitaptan

Nar ağacını şu ara çok görüyorum, okumayı çok istiyorum. Nazan Bekiroğlu ile tanışma kitabım olsun mu acaba

Life light şaşırmakta çok haklısın Şubatta 2 kitap bir okumamaya çalışacağım, birini okuyunca diğeri yarım kalıyor ben de. Tek tek ilerlemeyi düşünüyorum artık
Çok ağır kitapları birlikte okumaya çalışıyorsun. Niçe ve anna gibi. Biri daha hafif olsa daha rahat edersin
Nar ağacı çok duyduğum bir kitap ve açıkçası herkes çok acıklı bulduğu için okumamıştım. Yorumundan sonra merak ettim bir daha ki alışveriş listeme ekleyeceğim

Bende cok gormustum bu kitabi. Bi donem cok satanlar listesindeydi, cok populerdi ve ben nedense cok populer olan seyleri hemen alip okuyasim gelmiyor
Siz guzel diyorsaniz bende okumak isterim. Okuyacaklarim listesine ekleyecegim bu kitabi

Muhteşem aklına geldiğim için, mutlu oldum Çok merak ettim, ağladığım kitap olmadı şu ana kadar, ilkleri mi yaşayacağım
Benim önerdiğim "Od" u bengenmediniz Bunu da önerdim çok beklentiye girme yine de.Belki zevklerimiz uyuşmuyordur bilmiyorum. Bu arada Kukrim onu yarıda bırakmıştı okuyamamıştı bunu da göz önünde bulundur.Başları sıkıcı gelebilir az disini sıkman lazım

Od’ u bende önermiştim Eleadora ’ ya

Bende cok gormustum bu kitabi. Bi donem cok satanlar listesindeydi, cok populerdi ve ben nedense cok populer olan seyleri hemen alip okuyasim gelmiyor
Siz guzel diyorsaniz bende okumak isterim. Okuyacaklarim listesine ekleyecegim bu kitabi
Konu ilginizi çekerse güzel kitap.
Hoş geldiniz bu arada
Arkadaşlar farkettiniz mi başkan sürgündeyken topige hep yeni arkadaşlar geliyor ☺

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…