Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok ağır kitapları birlikte okumaya çalışıyorsun. Niçe ve anna gibi. Biri daha hafif olsa daha rahat edersin

Nar ağacı çok duyduğum bir kitap ve açıkçası herkes çok acıklı bulduğu için okumamıştım. Yorumundan sonra merak ettim bir daha ki alışveriş listeme ekleyeceğim 💜
Evet haklısın bir hata yaptım ama su an anna okuyorum, niçeye ara verdim. Anna bu gece veya yarın biter büyük ihtimal. Artık Niçe biter mi bilmiyorum, farketmiyor rahat kafayla okuyayım da.

Çok merak ediyorum ya o kitabı, siz böyle bahsedince daha çok merak ettimmmmm. Sefilleri alırken onu da mı sipariş etsem acaba. Veya kütüphaneye gidince bakayım
Yok yok sipariş etme bir de sen deme bu muydu önerdiğiniz kitap diye 🙈

Benim önerdiğim "Od" u bengenmediniz🤭 Bunu da önerdim çok beklentiye girme yine de.Belki zevklerimiz uyuşmuyordur bilmiyorum. Bu arada Kukrim Kukrim onu yarıda bırakmıştı okuyamamıştı bunu da göz önünde bulundur.Başları sıkıcı gelebilir az disini sıkman lazım
İlk defa okunan yazarı yarım bırakma taraftarı degilim, bitiririm. Kitap hisleri, aynı kişi farklı zamanda bile uyumsuz olabiliyor. O yüzden uyuşmuyor deyip kurtulamazsın :KK12:onermeye devam etmelisin 🥰

Benim önerdiğim "Od" u bengenmediniz🤭 Bunu da önerdim çok beklentiye girme yine de.Belki zevklerimiz uyuşmuyordur bilmiyorum. Bu arada Kukrim Kukrim onu yarıda bırakmıştı okuyamamıştı bunu da göz önünde bulundur.Başları sıkıcı gelebilir az disini sıkman lazım
Nar Ağacı mı söz konusu 😌

İlk defa okunan yazarı yarım bırakma taraftarı degilim, bitiririm. Kitap hisleri, aynı kişi farklı zamanda bile uyumsuz olabiliyor. O yüzden uyuşmuyor deyip kurtulamazsın :KK12:onermeye devam etmelisin 🥰
Yaa 😍Çok tatlı olduğunu söylemiş miydim?💕
Seni burdan tanıdığım kadariyla kitapta anlatılan konuyu sevecek bir profilsin benim gözümde. Ama sen yine de beklentini yüksek tutma.
Kukrimin yarım bırakma sebebi o dönem hastaydı kendini iyi hissetmiyordu sonra devam edecekti. Bir de sanırım beklentisi de yüksekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X