Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar. Herkese iyi aksamlar ya da iyi geceler desem daha dogru olacak. Bende araniza katilmak isterim 😊 kitap okumayi seviyorum ve burada paylasilan kitaplarla kitap seçimi yapabilmek güzel olacak.
Neler yapiyorsunuz grupta acaba? Ne gibi paylasimlarda bulunuluyo ve bizler nasil katilimda bulunmaliyiz 😊 yardimci olursaniz sevinirimm
Hoş geldiniz 😊
İlk sayfayı okursanız size yardımcı olacaktır. Başkanımız C Calcifer şu an banlı.

Okuduğumuz kitapları bildirim topiğimiz var oraya yazıyoruz, özet topiğimize de spoi vermeden hislerimizi yazıyoruz veya kitaptan çıkarımlarımızı.

Masallah 🧿 ya imkan ile mi ilgili bilmiyorum ki.
Aile ilgisi alakası mı?
Biz lisede filan adam gibi kitaplar ile tanışıp okumaya başlamistik.
Onlar küçük yaşta alışıyorlar.

Bizimki kolay kolay emanet de alıp okumayı sevmez.İlla kendi seçecek kendine ait olacak.🤭kitap fiyatları uçunca yavaş yavaş kütüphane den de kitap takviyesine başlıyoruz 😄

Evde okuduğu kitabı ayrı okulda okuduğu kitabı ayrı oluyor birde .

Öğretmeni de tam bir kitap kurdu.
Yerim yaaa maşallah ❤️❤️

Kaç yaşında?

Nar ağacım geldi, haftasonu geçsin başlarım artik🙋 Ya bir heyecan bastı, sanki çok istediğin birisi gelecek, tanisacaksin gibi😂🤣😂 Bu kitaplar bana boyut atlatiyor sanırım 🙈
Ben onu yaklaşık 10 yıl önce okumuştum.bu hafta tekrar başladım okurken ara ara aklıma geldin mavitosbik bu kısımda sıkılır, bu kısıma bayılır ,şurda ağlar falan diye düşündüm .Ben ortaları biraz geçtim. Bugün okurken ağladım anlatilanlar gerçek ve ülkemizin selameti için ödenen bedeller cekilen çileler beni çok etkiledi okurken

Bugün annem dayım ve teyzem ile sohbet ediyorduk. Böyle bir muhabbet geçti aramızda, gerçekten zorluklarda bile güzellik arayınca hayat daha yaşanabilir oluyor, daha mutlu ve huzurlu oluyor insan.
Ve yaşadığımız hiç bir şey sebepsiz değildir, herşeyin mutlak bir sebebi vardır, tıpkı bu dünyaya geliş amacımız gibi 😊
🥰

Masallah 🧿 ya imkan ile mi ilgili bilmiyorum ki.
Aile ilgisi alakası mı?
Biz lisede filan adam gibi kitaplar ile tanışıp okumaya başlamistik.
Onlar küçük yaşta alışıyorlar.

Bizimki kolay kolay emanet de alıp okumayı sevmez.İlla kendi seçecek kendine ait olacak.🤭kitap fiyatları uçunca yavaş yavaş kütüphane den de kitap takviyesine başlıyoruz 😄

Evde okuduğu kitabı ayrı okulda okuduğu kitabı ayrı oluyor birde .

Öğretmeni de tam bir kitap kurdu.
Ne güzel 😍Insallah hep kitap kurdu olarak kalırlar. Iki yaşından beri ona kitap alıp okuyordum çok fazla kitabı var her gün bir tane birtidirgi için bu yıl bazılarını artık kütüphaneden almaya başladık hem kütüphane ortamını benimsesin diye düşündüm 🥰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X