Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoş geldiniz
İlk sayfayı okursanız size yardımcı olacaktır. Başkanımız C Calcifer şu an banlı.

Okuduğumuz kitapları bildirim topiğimiz var oraya yazıyoruz, özet topiğimize de spoi vermeden hislerimizi yazıyoruz veya kitaptan çıkarımlarımızı.

Yerim yaaa maşallah

Kaç yaşında?

Nar ağacım geldi, haftasonu geçsin başlarım artik Ya bir heyecan bastı, sanki çok istediğin birisi gelecek, tanisacaksin gibi Bu kitaplar bana boyut atlatiyor sanırım
Ben onu yaklaşık 10 yıl önce okumuştum.bu hafta tekrar başladım okurken ara ara aklıma geldin mavitosbik bu kısımda sıkılır, bu kısıma bayılır ,şurda ağlar falan diye düşündüm .Ben ortaları biraz geçtim. Bugün okurken ağladım anlatilanlar gerçek ve ülkemizin selameti için ödenen bedeller cekilen çileler beni çok etkiledi okurken

Ne güzel Insallah hep kitap kurdu olarak kalırlar. Iki yaşından beri ona kitap alıp okuyordum çok fazla kitabı var her gün bir tane birtidirgi için bu yıl bazılarını artık kütüphaneden almaya başladık hem kütüphane ortamını benimsesin diye düşündüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…