Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet haklısın bir hata yaptım ama su an anna okuyorum, niçeye ara verdim. Anna bu gece veya yarın biter büyük ihtimal. Artık Niçe biter mi bilmiyorum, farketmiyor rahat kafayla okuyayım da.

Çok merak ediyorum ya o kitabı, siz böyle bahsedince daha çok merak ettimmmmm. Sefilleri alırken onu da mı sipariş etsem acaba. Veya kütüphaneye gidince bakayım
Yok yok sipariş etme bir de sen deme bu muydu önerdiğiniz kitap diye

İlk defa okunan yazarı yarım bırakma taraftarı degilim, bitiririm. Kitap hisleri, aynı kişi farklı zamanda bile uyumsuz olabiliyor. O yüzden uyuşmuyor deyip kurtulamazsın onermeye devam etmelisin

Nar Ağacı mı söz konusu

İlk defa okunan yazarı yarım bırakma taraftarı degilim, bitiririm. Kitap hisleri, aynı kişi farklı zamanda bile uyumsuz olabiliyor. O yüzden uyuşmuyor deyip kurtulamazsın onermeye devam etmelisin
Yaa Çok tatlı olduğunu söylemiş miydim?
Seni burdan tanıdığım kadariyla kitapta anlatılan konuyu sevecek bir profilsin benim gözümde. Ama sen yine de beklentini yüksek tutma.
Kukrimin yarım bırakma sebebi o dönem hastaydı kendini iyi hissetmiyordu sonra devam edecekti. Bir de sanırım beklentisi de yüksekti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…