Howl'un Kitap Kulübü 🏰

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen kitabevinde oğlumun ilgisini çekmiş Od kitabının kapağı rengi vs.
Anne dedi kitabı sordu.
Dedim büyüyünce bir 8 yıl sonra filan bol bol okursun.
Çok kitap okuyor masallah şimdiden bir kitaplık dolduracak kitabı var.

Hatta bugün ille kütüphaneye gidelim diye tutturdu.Uyelik açıp gidecez en kısa zamanda.

Sevindim iyi olmana bazen yoğunluk dinlendiriyor insanı, seninki de öyle olsun. Evet ya, bu kitapta ayrı düştük.

Sevindim iyi olmana bazen yoğunluk dinlendiriyor insanı, seninki de öyle olsun. Evet ya, bu kitapta ayrı düştük.
Ne farkettim sende biliyormusun her zorlukta bile bi güzellik çıkartıyorsun.Sanirim buna güzel gören güzel düşünür deniyor Evet şükür halimize

Fırsat bulunca şans vereceğim. O dönemde daha gençtim. Belki de şimdi bakış açım değişecektir. Od da eşimin kitapları arasında var. Onu da okuyacağım.

Nar ağacım geldi, haftasonu geçsin başlarım artik Ya bir heyecan bastı, sanki çok istediğin birisi gelecek, tanisacaksin gibi Bu kitaplar bana boyut atlatiyor sanırım

Yaa ne güzel Benim kızım da 6 yaşında okumayı öğrendi kütüphaneye birlikte gidiyoruz benden daha sıkı bir kitap kurdu

Ne farkettim sende biliyormusun her zorlukta bile bi güzellik çıkartıyorsun.Sanirim buna güzel gören güzel düşünür deniyor Evet şükür halimize
Çok doğru bir çıkarım. Bir süredir böyleyim ama irade dışı aslında. Ve böyle hayat daha yaşanılası

Fırsat bulunca şans vereceğim. O dönemde daha gençtim. Belki de şimdi bakış açım değişecektir. Od da eşimin kitapları arasında var. Onu da okuyacağım.
Bakış açısı kesinlikle değişiyor inşallah seversin.Bu arada biz hâlâ genciz hep genç kalacağız

Merhabalar. Herkese iyi aksamlar ya da iyi geceler desem daha dogru olacak. Bende araniza katilmak isterim kitap okumayi seviyorum ve burada paylasilan kitaplarla kitap seçimi yapabilmek güzel olacak.
Neler yapiyorsunuz grupta acaba? Ne gibi paylasimlarda bulunuluyo ve bizler nasil katilimda bulunmaliyiz yardimci olursaniz sevinirimm

Çok doğru bir çıkarım. Bir süredir böyleyim ama irade dışı aslında. Ve böyle hayat daha yaşanılası
Bugün annem dayım ve teyzem ile sohbet ediyorduk. Böyle bir muhabbet geçti aramızda, gerçekten zorluklarda bile güzellik arayınca hayat daha yaşanabilir oluyor, daha mutlu ve huzurlu oluyor insan.
Ve yaşadığımız hiç bir şey sebepsiz değildir, herşeyin mutlak bir sebebi vardır, tıpkı bu dünyaya geliş amacımız gibi

Yaa ne güzel Benim kızım da 6 yaşında okumayı öğrendi kütüphaneye birlikte gidiyoruz benden daha sıkı bir kitap kurdu
Masallah ya imkan ile mi ilgili bilmiyorum ki.
Aile ilgisi alakası mı?
Biz lisede filan adam gibi kitaplar ile tanışıp okumaya başlamistik.
Onlar küçük yaşta alışıyorlar.

Bizimki kolay kolay emanet de alıp okumayı sevmez.İlla kendi seçecek kendine ait olacak.kitap fiyatları uçunca yavaş yavaş kütüphane den de kitap takviyesine başlıyoruz

Evde okuduğu kitabı ayrı okulda okuduğu kitabı ayrı oluyor birde .

Öğretmeni de tam bir kitap kurdu.

OD’u bende çok severek okumuştum. Gerçi benim çok tasavvufi bir bilgim ve bu alana ilgim yok. O yüzden bana güzel gelmiş olabilir.keyif alarak çok kısa zamanda okumuştum.
Ben hiç okumadım Nazan Bekiroğlu’nu. Önereceğin kitap varsa ilerleyen aylarda denemek isterim

Hoş geldiniz. İlk sayfada kurallar yazıyor. C Calcifer de banı bitince dönecek. Her ayın ortak kitabı var. Onu dışında elimizde mevcut olduğu ölçüde küçük grup okumaları ve yorumlamaları da yapıyoruz. Arada sohbet, şaka vs muhabbetlerimiz de oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…