Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

ama ben çok açımmmm dayanıyorumm sabrediyorumm çünkü bi amacımm varr sabretmek zorundayımm

benimde 3. günüm..artık birşeyler yiyebiliyorum,ama midem okadar şiştiki patlıcak gibi sanki..o bile fazla geliyor =) tuhaf ama gerçek..şakkıdı

canım demiştim ya 2 gün meyvesuyu içtikten sonra insana 3.gün yedikleri çok geliyorgamyoncuiremsu

hb seda =)) başladım bugün diete çok azimliyim herhalde ki canım hiç bişe istemiyo meyve suyumu içiorum ama bugün yürüyüs yapamadım =(( bizde pazar günleri böle oluyo =))
ama egzersizimi yaptım 50 mekik 5 dakika sağ ve sol eğilmeler elimde pet şişeleri ile =)
sonra yarım mekikle dirseklerimi dizlerime vurma =) günlük 3 litre dewamlı içiorum zaten..bi de şu 5i bir yerde çaylarından aldım ondan içiyorum akşamları sirke =)))içim dışım bi acayip oldu ama azim lazım bakalım istediğim kiloya düşücekmiyim=))
hepinize başarılar diliorum ve inanıorum ki bi kadın istediği herşeyi yapar AMA HERŞEYİ

tesekkur ederim cevaplariniz icin a.s.

ben hap kullanmiyorum ama deri altina konunan bir cubuk misali onunla korunuyorum yan etkileri varmis

haydi bakalım kolay gelsin canım =) bi başlayan devamını getiriyor zaten,önemli olan beyinde bitirmek işi..sondaki sözede katılıyorum ayrıca tam üzerine basmışsın =)

tesekkur ederim cevaplariniz icin a.s.

ben hap kullanmiyorum ama deri altina konunan bir cubuk misali onunla korunuyorum yan etkileri varmis

aaa evet deri altı implantının bu tür yan etkileri olabiliyor,ben hap deyince böyle bir açıklama yapma gereği duydum canım benim =)

a.s.
bu pazartesi ben ve bi arkadasim daha bu diyeti uygulayacaz insallah ise yarar hazirana kadar

Ben yarın yada salı başlıycam ama buna mı başlasam yoksa 3 günlük ayrı iki diyet mi yapsam karar veremedim:ecrin_bebek:

bgn iyi gittim sadece kaçamak brokoliyi yourtlayıp yedim okadar =) ama yarın tam anlamıyla uyamam heralde..3 gün hastanedeyim ve ameliyatta olucam,bazen ameliyatlar uzun sürüo ve öğün kaçırabilirim.. bakalım nasıl olacak..
bu arada qsd cim ben bu diyetten sonra lahana çorbası diyetine başlıcam..değişimli gideceğim demiştim ya,sende buna başla istersen nasılsa azda olsa deneyimlisin zorlanmazsın..bitincede başka bi diyet uygularsın..

Öyle yaparım heralde ama 4,-5. gün ipin ucunu kaçırıyorum bende o yüzden bunu bitirebilirsem arkasından 3 günlük diyetler yapıcam..
Bugün tıka basa mercimekli köfte yedim,annem yaptı sölemesi ayıp ama çok vicdan azabı çekiorum
:Saruboceq:

aayy ilahi yaaa =)) oh ye ye afiyet olsun canım benim =) bizde böyle aç aç dolaşalım =) cokacimcoook canım okadar çok tatlı istiyorki dolapta tam 3 çeşit tatlı var ama yiyemiyorum yaaa =)))

Ya zaten şu diyet zamanı evde bir çöp olmayacak yeneceklerin dışında,en güzeli bu.:ecrin_bebek:

Ayy buyrun valla birlikte yiyek diyet sonrası
Valla mercimekli köftede annemin üzerine tanımam

Evet valla kaç sattcik yer atlayın gelin..Yiyelim diyete sonra devam ederiz
Senin 3.gün nasıldı ?

süperdi..tek sorunum evde yaptığım egzersizler dışında spor yapamamam ( buna bir çözüm bulmam yaaa (

arkadaşlar 2. günün sonuna geldiğimiz s uasaatler açlıkktan ölmek üzereyimm herşeye saldırabilriimm:) ama tutuyorum kendimi yarın harika bi kahvaltı beni bekliyoooooo onun hayaliii ile birazdan uyuyacağımm

süperdi..tek sorunum evde yaptığım egzersizler dışında spor yapamamam ( buna bir çözüm bulmam yaaa (

Canım gideceğin yere mümkün olduğu kadar yürüyerek git,iki durak önce in
yani günde en az yarım saatini yürümeye ayır,ekstra vakit ayıramıyorsan dediğim gibi yap ama tempolu yürü yoksa bi faydası olmaz.
Birde nivea dinamik sabahlar cdsini aç gece yatmadan sür bacaklarına lahana yağı yada inceltici krem,yağ karışımı vs 45 dk sanırım bu cddeki aeorobikleri yap bi yandan da dizini izle sıkılmazsın gece yaparsan da yattığın yeri beğenirsin sanırım
Benim laptop bi gelsin hemen başlıycam şimdilik günde 1-2 saat açık havada parkurda yürüyüş yapıyorum ve parktaki aletlere biniyorum
yarın da nivea krem almıştım birkaç ay önce nivea my silohutte,yarından itibaren onu sürüp gidicem yürüyüşe
Ayrıca karar veremedim hangisini yapcağıma ama diyete başlıcam yarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…