Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

aramıza hoşgeldin neziham =) bugün başladınmı diyete ?

nezihammm seninle çok ortak yönümüz varmış meğer:) bende 62-63 kilo olmak istiyorum 7 hazirana kadar zayıflamam gerek vee 75 kiloyum:)bu gün bu diyete başladım sabah 2 saat yürüdümmsabahtan bu saate 5 bardak meyve suyu içtim 5 bardakta su iki bardak su ve 1 bardak meyve suyum kaldı geriye:) çok zorlanmıyorum ama spor yaparken yoruldum biraz herkeseee başarılar inşallahh istediğimiz tarihte istediğimiz kiloyaa ulaşacağızz arkadaşlarr hep birlikte :lepi: meyve sularımızıı içelimmmm güzelleşelimmm:içelim:

aaaaaaaayyy şu meyve suyu günü bi geçse ne güzel olacak..içim dışım meyvesuyu ve su oldu..yemeyi unuttum ayol =)) ha gayret.. bayyz ında dediği gibi meyve sularımızı içelim güzelleşelim ..kaydirigubbakcemile5

meyve suyu günlerim daha rahat geçmişti benim normal günlerde hep kaçamak yaptım ama o günlerde birşey yenmeyeceği için yapmadım hiç.

bende artık saatler sayıyorum yemek yemek için=) ama alıştım canım istemiyor bişey,sadece tansiyonum düştü..inşallah diğer günlerde de kaçamak yapmam :icecream:

canım yarın 3.günün mü olacak?
meyvesuyundan sonra 3.gün yediklerin acaip doyuruyor ama ben 5.gün dayanamadım biliyorsun

korkuyorum yaaa...ama inşallah yemem..senin nasıldı bgn canım?devam dimi,bgn kaçamak yapmadın inşallah

ayy utanıyorum söylemeye akşamüstü bozdum canım çünkü tartıldım ve kilo verememişim moralim çok bozuldu gerçi şişliğim de var ama kendimi kandırıyor gibi geliyorum ptesi baştan alıcam galiba:1no2:

ooof deme yaaa =((( neyse canım benim hayırlısı olsun ..bir hafta sıkıcam kendimi bakalım ,kaç kilo verebiliiyorum..bu arada bence 2 kilo kadar vermiş olduğunu tahmin ediyorum,biliyorsun şuan vücudun su topluyor..o yanıltıyor seni işte..ama psikolojik olarak tartıda kilo ibresinin deişmediğini görmek üzücü tabi =(((

evet canım 1 kilocuk bile görsem üşenmem 4 gün bile meyve suyu içerim iradem istediğimde oluyor

şu regl dönemin bi geçsinde ozaman farkedeceksin,eminim buna..sen yinede ptesiya kadar çok yememeye dikkat et

tamam canım dikkat ederim bugün 2 tane acıbadem kurabiye yedim ama yarın daha dikkatli olucam ekmeği günde 1 dilimden fazla yemicem o da sabahları sadece

ben kaçarım iyi geceler herkese :))

Selam kizlar
ben ne yaptiysam kilo veremedim bir suru yontem yaptim 2 hafta spor yaptim 1 kilo bile veremedim

hamile kalmayayim diye korunuyorum ve yan etkisi var kilo aldiriyor ve adet görmuyorum 3 seneligine
annem adet olmuyorsun diye diyor sizce ne yapmaliyim ??
bu pazartesi bu diyet yöntemine de basliyayim diyorum, cok usandim yaa 68 kiloyum boyum 1.60 38-40 beden giyiniyorum moralim cok bozuk

arkadaşalrr ikinci günümm dünü kazasız belasız atlattımm:) rüyamda hep bişiler yiyorum bide diyorum kii yememem gerekk sadece meyve suyu içebilirimkaydirigubbakcemile3 psikolojimm bozuldu herhalde:) neyse ikinci günüme yine meyve suyumu içerek başladımm hadi bakalımm kolay gelsinnnn

arkadaslar ben bi hafta tartıya çıkmayacağımm çünkü eğer vereemiş olursam çok moralim bozulur hemen bırakırımm riske atamam:) ama inanıyorummm vereceğizz hepimizzz

arkadasımm merhaba bence kullandığın hapı değiştirerek başla önce çünkü doğum kontrol hapları regli engellememeli o sana çok fazla bi sıkıntı verir bence önce bi doktora görün ve hapını değiştir her hap her bünyeye uymuyor..

arkadaslar ben bi hafta tartıya çıkmayacağımm çünkü eğer vereemiş olursam çok moralim bozulur hemen bırakırımm riske atamam:) ama inanıyorummm vereceğizz hepimizzz

Canım bencede tartılma çünkü diyete başladıysan bırakmaman gerekir yazıyor başta
Bir bütün yani,yarım bırakınca yaptığımız eziyet ettiğimiz günler de boşa gidiyor
Bence 1 hafta sonunda tartıl ve tavsiyem kaçamak yapma
kaydirigubbakcemile5

canım hoşgeldin..bence senin adet görmemen haplardan kaynaklı bişey deil..doğum kontrol hapları adeti kesmez,onun etki mekanizması daha farklı çalışıyor..hormonlarına baktırdınmı? kilo alman hormonlarından kaynaklı olabilir?bence tekrar doktoruna bir git ve güzelce test yaptır derim..metabolozman zayıfta olabilir,özellikle troid hormonlarından kaynaklıda olabilir bu kilo verememen..

benimde 3. günüm..artık birşeyler yiyebiliyorum,ama midem okadar şiştiki patlıcak gibi sanki..o bile fazla geliyor =) tuhaf ama gerçek..şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…