Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar 2. günün sonuna geldiğimiz s uasaatler açlıkktan ölmek üzereyimm herşeye saldırabilriimm:) ama tutuyorum kendimi yarın harika bi kahvaltı beni bekliyoooooo onun hayaliii ile birazdan uyuyacağımm

Canım yarın kendini patlamış gibi hissedeceksin yavaş yavaş keyfini çıkara çıkara yap kahvaltınıalkisalkisalkis,diğer günler ekmek yok çünküsenağlamasenağlama

Bugün baştan sarıyorum bu diyeti
Allah tamamına erdirsin
hihoyyyt

hakkateenn yaa hiç aç hissetmiyorumm kendimi:) sabah kahvaltımı ettim amaa çok harikaydı yeniden yemk yemekk bakalım devam ediyoruzz 4 gün sonra kilomu yazacağım size:)

kızlar motivasyonunuzu bozmak istemem ama bana pek sağlıklı bir diyet gibi gelmedi
yani iki gün aç durmak vücuda ne kadar zararlı olduğunu araştırdınız mı bilmiyorum

Tam açlık değil bu,vücut alışıyor zaten ben bugün ikinci kere başladım diyete,ilkini tamamlayamadığımdan
Aksine bana sağlıklı geldi sıvı detoks gibi düşünüyorum ilk 2 günü.
Vücut protein,karbonhidrat vs yakmak için ekstra enerji harcamıyor aldığınız meyveler de zaten sıvı,dolayısıyla bunu sindirime de efor sarf etmiyor direk yağlardan yakmaya başlıyor dolayısıyla
3.gün sıvı içilse sanırım baygınlık bile yapabilir çünkü o zaman vücut kendi yapısındaki proteinden yakmaya çalışır ki bu çok tehlikeli olmaya başlar
3.gün de ekmek yiyerik karbonhidratı veriyorsunuz diğer günler ekmeğe ihtiyaç duymuyor,
Sonuçta bana makul geldi,sadece biraz sabır gerekiyor

Tam açlık değil bu,vücut alışıyor zaten ben bugün ikinci kere başladım diyete,ilkini tamamlayamadığımdan
Aksine bana sağlıklı geldi sıvı detoks gibi düşünüyorum ilk 2 günü.
Vücut protein,karbonhidrat vs yakmak için ekstra enerji harcamıyor aldığınız meyveler de zaten sıvı,dolayısıyla bunu sindirime de efor sarf etmiyor direk yağlardan yakmaya başlıyor dolayısıyla
3.gün sıvı içilse sanırım baygınlık bile yapabilir çünkü o zaman vücut kendi yapısındaki proteinden yakmaya çalışır ki bu çok tehlikeli olmaya başlar
3.gün de ekmek yiyerik karbonhidratı veriyorsunuz diğer günler ekmeğe ihtiyaç duymuyor,
Sonuçta bana makul geldi,sadece biraz sabır gerekiyor

katılıyorumm katışıyorum özellikle de detox etkisi olan meyve suları içilirse tam bi arınma gibi oluyorr çok doğru söylüyosunn cnmmm ben çok iyi hissediyorum kendimii zaten açlık bile hissetmiyorum artık:nazar:

Mide küçülüyor valla insan 3.gün birşey yiyemeyince mutlu hissediyor kendini.
Benim ilk günüm de rahattı çünkü geçen hafta hareket etmediğim halde çok acıkmıştım
Bugün 3 saat falan ev silip süpürdük annemle sora 1 saat yürüyüş 30 dk fln da parktaki aletlere bindim gelince de elma suyu sıktım 2 bardak iyiyim çok az bir yorgunluk var o da diğer zamanlardakinden fazla değil.

Ben meyvesuyu günündeyim ya annemin kavanoza yapmış olduğu domates sularından içiyorum
olur dimi?lütfen olsun....
:Saruboceq:

bugün 3.günümdü güzel bi kahvaltı yaptım ama şiştim =))) sabah uyandığımda kendimi çok hafif hissettim gece yatağa yattığımda bi süre kendime telkinlerde bulundum başarıcam ben bu işi inanıorum ve sizede tavsiye ediyorum =))kesinlikle istemek ve karar vermek çok işe yarıo bu arada aralarda bir elma yesek bi sorun olur mu mrk ediyorum=))

son bişey kızlar benim vücudum yumuşamaya başladı sizce neden yürüyüs ve spor yapıorum ama çok belirgin bi şekilde vücudum yumuşadı sizde neden???

hadi kızlar biz bu işi başarıcaz bütün kalbimle sizlerinde bunu yapabiliceğinize inanıorum =)))

bu gün dördüncü günüm ve ne yesem fazla geliyorr artık bu hisse yaşamayalı yıllar olmuştuu sabah domates ve peynirimi yedim ve bu gün evde bahar temizliği var halı koltukk falan sileğimm çalışacak ki bu vucut yediğim patatez kızartmaları hamburgerler erisin:)

bugün 3.günümdü güzel bi kahvaltı yaptım ama şiştim =))) sabah uyandığımda kendimi çok hafif hissettim gece yatağa yattığımda bi süre kendime telkinlerde bulundum başarıcam ben bu işi inanıorum ve sizede tavsiye ediyorum =))kesinlikle istemek ve karar vermek çok işe yarıo bu arada aralarda bir elma yesek bi sorun olur mu mrk ediyorum=))

son bişey kızlar benim vücudum yumuşamaya başladı sizce neden yürüyüs ve spor yapıorum ama çok belirgin bi şekilde vücudum yumuşadı sizde neden???

hadi kızlar biz bu işi başarıcaz bütün kalbimle sizlerinde bunu yapabiliceğinize inanıorum =)))

nezihamm yeterince su içiyor musun bide spor az geliyor olabilir günde 2 saat egzersiz yapmak gerek en az..

bende süt ve meyve serbest mi aralarda yiyebilir miyiz onu merak ediyorum yasaklarda yazmıyor çünkühihoyyyt

3 ila 3,5 litre arasında su içiorum siyah çay kesinlikle içmiyorum yeşil çay ıhlamur ve 5li karşımı içiorum 4 fincan...ayrıca sabah ve akşam 1 er bardak maydonoz suyu ve her gece bir bardak sıcak suya elma sirkesi koyup içiorum yani çook şey içiorum..sabah 1 saat yürüyorum yarım saat egzersiz yapıorum yarım saat kondüsyon bisiklete biniyorum akşamlarıda 1 saate yakın yürüyorum..ev işlerinide saymıorum =)))

hala azsa bişeyler ekleyebilirim??

başım çok ağrıdı bugün ama bozmadım diyetimi,ayrıca annemin arkadaşları vardı kuşbaşılı,kaşarlı,kıymalı pideler,yanında da salatalar,yeşillikler,kuru soğan,yeşil soğan,turşular vs...
(off anlatırken bile karnım gurulduyor)
arkasından da annemin nefis tavukgöğsünden yiyip çay içtiler
off off
ev mis gibi pide koktu

yok nezihamm olur muu sen zaten uçmussunn:) o zaman kesin sana öyle geliyordurrr bu durumda gevsememesi gerekk eğer öyleyse bile geçici bişeydirrr ayy ne dicemii şaşırdıımm:):) neyse sen devam ett çok az sonra incecik olursun eminimm:)

başım çok ağrıdı bugün ama bozmadım diyetimi,ayrıca annemin arkadaşları vardı kuşbaşılı,kaşarlı,kıymalı pideler,yanında da salatalar,yeşillikler,kuru soğan,yeşil soğan,turşular vs...
(off anlatırken bile karnım gurulduyor)
arkasından da annemin nefis tavukgöğsünden yiyip çay içtiler
off off
ev mis gibi pide koktu

gssd tut kendinii cnmm bi amacımızz var asla dönmemeliyizzzz lgüçlü olmak zorundasın bir ay sonra fidan gibi olacaksınn onu düşünn:)

Ay tutuyorum canım hedefimi unutmuyorum asla....................kaydirigubbakcemile5

Hedefimden saptım ben kızlar sabah dediğim gibi başağrım tutmuştu sabrettim sporumu fln yaptım ama geçmedi ve birşeyler yedim mecburen ilaç içmek için,malum migren ilaçları çok ağır
Sadece akşam öğünümde bozdum yarın 3.günden devam edicem
Bu arada midem mahvoldu yediğimden beri bulanıyor içim birşey almadı

Son düzenleme:
merhabalar kızlar =) dün yoktum yazamadım dün diyetim iyi gitmesine rağmen,bgn bir talihsizlik yaşadım malesef :KK43: ameliyathanede stajdayım ve ameliyatın ortasında kendimi yerde buldum :KK43:( tansiyonum düştüğü için bir baygınlık söz konusu oldu,brde ameliyathanenin kapalı ortamıda olunca iyice fena oldum..ameliyata steril girmiştim üstelik,( aktif pozisyonda) allahtan fena olcaımı önceden hisetğim için ameliyat masasından ayrıldım hemen,ama sonra gözlerimi bir sedyede açtım :KK43: bgn zorla yemek yedim ,artık ameliyathanade olduğum günler sıkı bir kahvaltı yapıcam elim mecbur :KK43:

Ay tutuyorum canım hedefimi unutmuyorum asla....................kaydirigubbakcemile5

Hedefimden saptım ben kızlar sabah dediğim gibi başağrım tutmuştu sabrettim sporumu fln yaptım ama geçmedi ve birşeyler yedim mecburen ilaç içmek için,malum migren ilaçları çok ağır
Sadece akşam öğünümde bozdum yarın 3.günden devam edicem
Bu arada midem mahvoldu yediğimden beri bulanıyor içim birşey almadı

çooookkk geçmiş olsun canım ya =(senağlama

X