Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Evet canım doğru bende şuan evimde olduğundan yapabiliyorum diyeti annemin mercimekli köftelerini mezuniyet sonrasında yiyeceğim sanırım ((((

=)) mezuniyette incecik olalımda sonrada dikkat ederiz almayız kiloları =) ozaaman annenin mercimekli köftelerindednde yersin hem =)kaydirigubbakcemile5

Evet canım aynen :))
Ben bu diyeti 2.haftada yapıcam da 1 yada 2 gün ara verip yapsam etkisi az olur mu ki?

arkadaşlar merhaba ben yeni katılıyorum bu gün 75 kiloyum 1 70 boyundayım önümde 6 hafta var 62-63 kilo olabilir miyim yaa bu diyeti uygulasam ne dersiniz?

arkadaslarr yaa sizce yapabilir miyin bir buçuk ayda 12- 13 kilo verebilir miyim biraz daha fazla sporda yaparım gerçekten biraz bana güç verinn çok ihtiyacım varr

Yaparsın canım ama bu kadar hızlı kilo kaybı sağlıklı değil,sonrasında beslenmene dikkat et de kilo alma
Ben bunu yapıyorum bugün 5.günüm yukarıda da yazdığım gibi regl dönemime yaklaştım sanki kilo veremiyorum gibi ama tartılmadım da daha.
Bunu 2.hafta da yapıcam sonra isveç diyeti yapıcam o da çok verdiriyormuş
Veririz canım önemli olan irade dimi ama :)

ben bi vereyim korumak için herşeyi yapacağımm çok sıkıldım bu kilolardan bide regl dönemi ile ilgili su bilgi var vucüt kilo kaybetsede o dönemde bellli etmez bittikten 1- 2 gün sonra bir anda belli olurmuş bi yerde okumuştum..

arkadaslar yarın bu diyete başlıyorum sizlerle paylaşacağım 7 hazirana kadar zamanım var bakalım ne kadar kilo verebileceğim.. hiç kesmeden bu diyete devam edeceğim..evde koşu bandı var 2, 2,5 saat yürüyüş yapacağım gün be gün sizinle paylaşacağım.. burası ne güzel bir yer yaa herkesin derdi aynı ve herkes birbirini çok iyi anlıyor tanımasada yardımcı oluyoralkisalkisalkis

Evet canım doğru söylüyorsun insan motive oluyor burada.
Regl dönemi için de söylediğin doğru,diyetisyenim demişti banada regl dönemi kilo vermen yavaşlar diye..
:1closedeyes:

Evet canım aynen :))
Ben bu diyeti 2.haftada yapıcam da 1 yada 2 gün ara verip yapsam etkisi az olur mu ki?

canım benim bence mantıklı 2 hafta devam edip sonra ara vermek..çünkü metabolizma alışacak bu diyete ve eğerki bi 3.hafta daha yaparsan kilo vermen durabilir..bunun yerine yine dikkat etmeliyiz yediklerimize..cokacimcoook sonra yine devam ederiz yada başka bi diyet uygularız..zaten bende senin gibi düşünüyorum =)bgn gittim birde aktardan selülitlerim için bişiler aldım hihoyyyt bu sayfaları okuyunca acayip motive oluyorum,iyiki varsınız yaa =)

arkadaslarr yaa sizce yapabilir miyin bir buçuk ayda 12- 13 kilo verebilir miyim biraz daha fazla sporda yaparım gerçekten biraz bana güç verinn çok ihtiyacım varr

canım öncelikle hoşgeldina.s...tabikide verirsin kilolarını,inan burda olmak benide çok rahatlatıyor,hemde motive oluyorum..merak etme sen, el birliğiyle vericez kilolarımızı..ama bence 'illa şu kiloda olmam gerek' diye endeksleme kendini,ozaman veremezsin,bırak zaten bu diyeti yapınca kendiliğinden gidecek kilolar :dance::dance:

bu arada hocamız söylemişti derste,regl döneminde bayanlar max. 2 kiloya kadar alabiliyorlarmış..vücut su topluyor ve kısa süreli bir ödem meydana geliyor..canım dediğin gibi ancak bu dönem bittiğinde anlayabilirsin ne kadar kilo vediğini..ayrıca regl dönemimizde şişkinliği gidermek için bol su içmeli ve özellikle kafein miktarı zengin içeceklerden uzak durulmalı..birde kekik yada maydonoz suyu içmekte vücuttaki ödemi çözücü bir etki yapıyor,ben denedim fayda gördüm tavsiye ederim sizede sositososito

çok teşekkür ederimm hoşbuldumm inşallahh başaracağım sizlerinde desteği ile bakalım yarın başlıyorumm gün be gün yazacağımm size:):enbuyukkk:

çok teşekkür ederimm hoşbuldumm inşallahh başaracağım sizlerinde desteği ile bakalım yarın başlıyorumm gün be gün yazacağımm size:):enbuyukkk:

yazışalım burdan,bakalım bir haftada kaç kilo vermiş olucaz kaydirigubbakcemile5

Ben bu akşam bozdum diyetimi regl dönemi yaklaştıkça canım tatlı istemeye başladı ve kendimi bi tane çikolotalı gofret yerken buldum halbuki 5.günümdü ama normalde tatlı aramam hiç bu dönem çok arıyorum
Birde sanki regl döneminde boşuna diyet yapacakmışım gibi geliyor şişlik var vücutta fark edemiosun
Yarın 6. ve 7. günümü yine uygulayıp sonra 1-2 gün ara verip tekrar başlıycam

Haa unutmadan akşam da çiğköfteleri indirdim mideye lavaşa ve marula sarıp sarıpcokacimcoookcokacimcoook

hadi yaaaaaaaaaaaa =(( bende regl dönemimdeyim ama tutmalıyım kendimi canım ayrıca canın çikolata istediyse sıcakçikolata içmek daha az zararlı, bir fincan sadece 60 cal die biliyorum..

ayy ne bileyim farketmedim bile yediğimikaydirigubbakcemile3

GIDA KALORİ

Pudding 100 gr 285-330
Cheese Cake 100 gr. 340-400
Dondurma 100 gr. 160-230
Sıcak çikolata 1 bardak 105
Bal 1 yemek kaşığı 65

buymus canım durummm

yaklaık bi 45 cal kada az hatırlıyormuşum =))) hehe olsun canım en azından çikolata kadar deil

slm arkadaşlar aranıza bende katılıorum =) bu diyeti yaparak kilo vermek istiyorum ve her konuda birbirize bilgi verip destek olunması gerektiğinide düşünüyorum..ben haziran 10a kadar 15 kilo vermek istiyorum kendi diyet listemde ki 1400 kalorilik diyetten buna geçiş yapıcam çünkü buda 1400 kalori =))
şuan itibariyle kilomu yazıcam ve herşeyi eksiksiz anlatıcam =)
1,64 boyunda ve ne yazıkki 77 kiloyum =((çok üzgünüm:

sabah yürüyüşleri yapıorum 1 saat...akşamları elma sirkesi ve 5i bir yerde çay içiyorum...günlük 2,5 litre su içiyorum...ayrıca yarım saatlik egzersizde yapıorum yalnız bi kusurum pc nin başında çok oturuorum gün içinde hareket etmiorum =(((...hedefim 15 kilo vermek,62 kiloya düşene dek bu diyeti yapıcam...
umarım birbirimize güzel moreller verip destek oluruz ve bu iğrenç kilolardan kurtuluruz...herkese bol şanslar görüşmek üzere =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…