Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bu diyeti yapanlar acaba kaçıncı günden itibaren kilo vermeye başladılar?

ben forumu batan sona okudumn
sanırım 3.günde başlıyor kilo verme ama ben 1 hafta dolmadan tartılmam.
1 hafta soınra çıkan sonucu görmek için sabırsızlanıyorum:sm_cool:

ayrıca 1.günüm böyle rahat geçtiyse 2.gün meyve suyuda içmiycem demektir bu:roflol::roflol:

merhabalar arkadaşlar uzun zamandır bu diyeti yapmak içi hep niyet ediyorum
fakat birtürlü başlayamadım yapan birçok arkadaş faydasını gördüğünü sölüyor fakat neden ben neden başlayamadım anlamadım (ben 85 kilodan 58 kiloya kadar inan bir kişiyim iradem güçlü olduğuna inanıyorum) galiba sizlerden birazcık bana destek olmanızı isteyecem...

yaarkadaşlar bende cok niyetliyim bu diyeti yapmaya ama tatlıya dayanamıyorum oyüzden hiç bir diyetim sonuc vermiyorr

merhabalar..bende ilk 2 günü iyi gittim gibi ama sonra sınavlarım nedeniyle azcık kaytarmalarla bozdum malesef ( bir hafta dolmadan 1.5 kilo verdim ayrıca...yarın tekrardan çok iradeli bir şekilde başlıcam inşallah..artık sınav engelimde yok..mezuniyetimede az kaldı incecik olmam lazııııııııımmm =(

ya arkadaşalar lütfen bende yardım istiyorum istiyorum sizden agustosta düğününm var ve vermem gereken en az 7 kilom var :çok üzgünüm:

bugünde diyete başladım hadi hayırlısı bakalım gelişmeleri bende yazarımsize

ben de bugün bu diyete başladım. markette satılan kayısı sularından aldım 2 kutu. bakalım nasıl olacak :dance:

ben dün akşam diyeti kestim kızlar
akşam işten eve giderken tansiyonum düştü.eve geldim konuşamaz oldum
eşimede söz verdim bir daha asla bu kadar yorucu diyetler yapmayacagım.
sabah peynır domates öğlen yoğurt salata akşam sebzeye geri döndüm
yapanlara kolaylıklar diliyorum

Bugün 3.günüm ve çok rahat geçti kızlar:sm_cool:
İlk kez bugün hafiflediğimi hissettim ama 1 hafta dolmadan tartılmıycam dayanabilirsem de tekrar başlıycam ikinci haftama
İlk 2 gün gerçekten çok zor geçiyor evdeyseniz yapın ilk günlerini ama 3.gün yedikleriniz çok bile geliyor çünkü 2 gün boyunca birşey yemeyen sadece meyve suyu içen bünye daha sonraki günlerde az yese de acıkmıyor
Bu diyet bana çok mantıklı geldi ve kafama yattı önemli olan ilk günlere dayanabilmek
Ama bunu yapamayanlar isveç diyetini de düşünebilirler o da çok verdiriyormuş yalnız o 13 gün sürüyor

Canım kendini yorma bir diyetisyene gidip uzun vadede ver kilolarını ve sağlıklı ver,hiçbir şey sağlığımızdan mühim değil
Benim mezuniyetim var ondan eteklerim tutuştudelikafadulden
5-6 kilo vereyim hemen bir uzmana gidicem

ben de bugün bu diyete başladım. markette satılan kayısı sularından aldım 2 kutu. bakalım nasıl olacak :dance:

Canım mümkünse hazır meyve suyu tüketme
Çok şeker içeriyor onlar "Şeker katkısız" yazanlara da inanma hepsinde katkı maddesi var şeker olmasa bile aylarca duruyor meyvesuları onlar diğerlerinden daha şekerli oluyorlar
Ayrıca bende gittim ilk gün marketten şeker katkısız yazan üzüm suyu ve şeftali-elma aldım
hiç tok tutmadılar hemen acıktırdılar ve susattılar
ama evde kendi sıktığım büyük bardak greyfurt ve portakal suyu acaip tok tuttu:ecrin_bebek:

Bu diyeti yapıp da kilo verenlere soruyorum serbest yazan sebzelerden araya ara öğün eklediniz mi hiç?
Birde kaçıncı günde kilo vermeye başladınız?
Spor yapmadan da kilo veren oldumu.....................????

ikinci haftama giriyorum ve daha 1 kilo verebildim. hem de 2 gün değil 3 gün meyve suyu içtiğim halde! off valla moralim sıfır belki psikolojik bir etki falandır ne bileyim.. sinirlerim de çok bozuk.. ama ara vermiycem sıkıcam dişimi 4 değil 5 kilo vericem. inat ettim :) bu sefer kısa zamanda vermeyeceğim sonra hemen ziyadesiyle alıyorum. bakalım işte yapıyorum bişeyler..

ara ver ama pişman olacağın şeyler yapma :1no2: bak gör halimi bir de neler çekmiştim 4 kilo vericem diye! koru kilonu valla. hem bana hem sana ders olsun vaziyetim :)

ayrıca beni görüp diyetten caymayın sakın kızlar. gerçekten de işe yarayan bir diyet. ama işte verilen kiloları korumak biraz zor, her diyette olduğu gibi.

çok doğru söylüyorsun canım benim..ama ben malesef kutu meyve sularına talim ediyorum :çok üzgünüm: üzerinde şekersiz yazıo ama ne kadar doğrudur bilemiyorum ..öğrenci evindeyim ve malum meyve sıkacağı yok malesef =(

Evet canım doğru bende şuan evimde olduğundan yapabiliyorum diyeti annemin mercimekli köftelerini mezuniyet sonrasında yiyeceğim sanırım ((((

Ya niye kimse cevap yazmıyor
Brokoli yerine karnıbahar yesek olmazmı

Ya niye kimse cevap yazmıyor
Brokoli yerine karnıbahar yesek olmazmı
canım kalorı cetvelı
brokoli 100 gr 35
brüksel lahanası 100 gr 35
kabak 100 gr 25
havuç 100 gr 35
karnabahar 100 gr 32
canım olur neden olmasın hem karnıbaharın kalorısı daha dusuk

bn bi hafta yaptm meyve suyu gününü atlatnca gerisi kolay ama o 2 gün biraz zorluyo ilk 3 gnde kilo vermeye başlıosn ama dediğim gibi meyvesuyunu atltmk zor kaç kere oldu deniorm başlayamıorm bozuorm m.suyu gnnde :s ama yapıcm ya çok ii kilo verenler var

Teşekkürler tombikim
Ya brokoliyi sevmiyorum 2.gün yedim ama yarısı kaldı yarın da varmış
Olur heralde:)
Bugün öğlen de bi çorba kasesi kadar ıspanak yemeği kaçamağı yaptım.Zaten regl dönemim başlıcak karnım şiş kilo veremiyorum gibi hisettim bugün de (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…