Hiç ev işi sevmiyor ve beceremiyorum.

Ben de sizin gibiyim. Hiç sevmem. Bir kızım var. 6 yaşında. Ona örnek de olmuyorum. Hatta diyorum bak baban bir sürü iş yapıyor evde, bu iş ille kız işi değil ona göre hee. Çünkü okulda saçmasapan şeyler öğrenip geliyor. Herkes evladını kız erkek ayırmadan böyle yetiştirirse bi 20 seneye üstümüze yapışan-ben kabul etmiyorum- ev işleri artık ortak görünebilir. Ama konu Sahibi gibi onlar kız öğretmem gerek onların işi dersek daha çok hayıflanırız...

Hay hay efenim seve seve bende yemek yapmayı çok sevmem ama mecbur yaparım hazır sofraya oturmaya bayılırım

Ev işi biter mi sevgili arkadaşlarım bitmezzzzz:) evi şöööyle bir süpürsün silersin toz alırsın hooooop evin minik tosbiği gelirr "annnaaa amuuurrr" der getirirsin oyun hamurlarını sofra bezi serersin sonra dersin ki "annecim bu beizn üzerinde oyna burdan kalkmak yok anlaştık mı?" minik tosbağa "annaktış" :) sonraaa geçersin mutfağa yemek atarsın ocağa.. Sonra çamaşır makinesine geçersin çamaşırları atarsın. Sonra katlanacakları katlar dolaplara yerleştirirsin.. Ana! Ütü evet ütü aaaaah o ütüü... Bitmeyen ütülencek çamaşır yaomışlar adetaa Allahımmm bitmez.. Sonra onları da yerleştirirsin zor bela.. Sonra arada minik tosbağaya bir bakarsın ki oyun hamuru minik minik parçalara ayrılmış halının üzerine sürprizzzz:) sonra tekrar süpürgeyi açarsın.... Bu bir kısırdöngüdür:) bitmez.. :) çamaşır bitti dersin ertesi gün olur ama bir bakmışsın o çamaşır sepeti doluvermiş hadi siiiil baştan:) severek mi yapıyorum hayır bayılmıyorum tabi ki ama işte yaomayınca da olmuyor

bende nerseyde 8 senelik evliyim bekarkende sevmedim evliykende sevmiyorum ütü balkon yıkama esime aittir mutfak dolabı kapı duvar gibi angarya isler esime aittir tabi her zaman yapmaz ama ben yaptırmanın bi yolunu bulurum maddi durumun iyi degil o kadar esim memur falan olaydı 15 te bir alır ayda bir alır gibi gösterir hic is yapmazdım :)))

3 4 günde bir cam mı siliyorsun gerçekten

Sanırım ben bir pisliğim senin yanında
ayy benim bi kuzen var her hafta cam kapı siliyo ya saka gibi yaz kız silcek ne buluyo anlamıyorum daha 28 yasında eklemleri agrıyo silmekten sonra bana diyolar sen 100 yasına kadar yasarsın eee yasıcam tabi dünyaya is yapmayamı geldik

Valla canına da acımıyor demekki. Benim eş tarafı da öyledir. İşleri güçleri temizlik. Hepsinde bel fıtığı, sinir sıkışması ve bunlara ek olarak boyun düzleşmesi var.

Ayda bir abla geliyor cam kapı siliyor sağolsun. Ben de haftada iki kez sil süpür yapıyorum. Lavabolar ve toz almakla birlikte 1 saatimi ancak alıyor. Daha fazlasını yapamam valla. Canımı sokakta bulmadım ben.

Tek takıntım wc ve lavabolar. Onları her daim temiz tutuyorum.

Seven var mıdır zaten olsada nadirdir bende temizlikten nefret ederim. Ama yemek yapmayı severim

Ben sevdigimden degilde sirf daginik gozukmesin diye yapiyorim cunku daginik ev benim psikolojimi bozuyor.45 dk her yer bitiyor zaten insan bi sure sonra otomatige baglaniyor aman kocan madem yapiyor elleme tabi cinlenmesine de izin verme

Benden birsürü varmış. Yanlız olmadığıma sevindim.nefretten öte birşey bende ki yemek yapmayıda, temizliğide sevmem. Zorla yaparım ama en iyisini yaparım. Eşim aşçı yemekleri o yapar dedim evlendim. Adam mutfağa girmiyor, yoğun çalıştığı için yardımda etmiyor. Yeni taşındım bu evim çok büyük 3 katlı kocaman bahçesi var. Filan. İlk kez kadın çağırdım hiç bişey yapmadan gitti zilli.. Gidince ben yaptım. Çok yoruldum oturdum ağladım dağınık evi severim valla, temiz olsun ama dağınık olsun yaşanmışlık olsun evde. Benim aksime tüm arkadaşlarım temizlik hastası, bana gelince krize giriyorlar hali ile aman bidahamı gelicem dünyaya banane diyorum, isteyen eleştirsin umrumda bile değil şahsen. Haftada 1 kez süpür sil toz, ayda 1 kez camlar, dip köşe yapıyorum ağlayarak valla yeter.sende takılma mutlu, ool, gülümse yeter..

O ütü sepetinde ki bereket mutfakta olsa, dünyada aç insan kalmaz...

Temizlik için düello bile yaparım :) önce ben gördüm
Sen gördün ama,beni tercih edecek,çünki ben onu piremsesler gibi oturtacağım,elini soğuk sudan,sıcak suya sokturmayacağım,tek bana ütü sevgisi aşılayacak...En uygun aday benim

Herseyımı kendım yapıyorum çocuğumda var a dan z ye herseyı yaparım eve kadın da tutmuyorum
Al benden de o kadar iki evladim var benimde. Bende temizlik yapinca mutlu olanlardanim. Bahar temizligi gelse de bir yapsam diye can atiyorum. O temizlik sonrasi koltuga uzanip oh be mis gibi oldu her yer demek cok guzel bir duygu. Daginikliktan da nefret ederim. Benim evim hep derli topludur. Her seyi yerine koyarim sonra yaparim demem. Mutfaktaki bulasigi daha sonra makinaya koyacaksam bile lavabonun icine koyar tezgahi temizlerim. Daginik okursa icin rahat etmiyor. Benim tek sikintim kizim. Cekmeceleri bosalma zamani su ara. O dagitiyor ben topluyorum ama cidden bazen dayanilmaz oluyor.yatak odasinin ya da cocuk odasinin kapisini acik gormeyegorsun. Direkt cemkeceye hucum sonrasi malum.Ahhh ahhh o mutfak cekmecesi bir dile gelsede anlatsa hergun ne cektigini

Tam kafa dengımsın aynen bende senin gıbıyım masallah kardesımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…