Hiç ev işi sevmiyor ve beceremiyorum.

Bir kere patlamışti bizde duduklu. Kucuktum daha annemin yuzune patliyordu. Aspiratoru filan kirmisti. O gun bugundur korkarim. Benden uzak olsun :))

Tek farkımız benim çocukların iksi de erkek. Benimkiler babalarından öğrenecekler inş

Sevmediğiniz yada istemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz . Ev işi yapmamak sevmemek sizi daha beceriksiz bir insanda yapmaz süper olmak zorunda da değilsiniz . Kızlarınıza temizlik yemek ütü vb şeyleri anneniz yada kayınvalideniz öğretebilir yada üniversiteye başka şehirlere gider ve tek başlarına kaldıklarında bişekilde öğrenirler dert etmeyin. .siz onlara iyi insan olmayı dürüst olmayı vicdan ve merhameti öğretin gerisi zaten içlerinde olursa kendileri öğrenecektir.

Bende ayni durumdan muzdaribim 11 senelik evliyim iki kizim var,ev isindende yemek yapmaktanda nefret ediyorum.esim her aksam ac geliyo eve mecbur yemek yapmak zorundayim genelde bazen tek bazen iki cesit yapabiliyorum.cocuklar ve esim olmasa hic yapmicam

Ev islerinden nefret ediyorum kisir dongu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…