Hiç ev işi sevmiyor ve beceremiyorum.

benim kardeşim hasta olduğu için annem devamlı hastanede olurdu dolayısıyla bütün işler ablamla bana kalırdı. 10 yaşımdayken koca evi döküp temizleyip yerleştirdiğimizi bilirim. bide üstüne yemek yapardık
çekirdekten yetiştim şimdi kaynanam görüyor iş yaparken nişanlıma bu kız "ateş gibi" diyomuş

biraz da şartlar insanı zorluyor nasıl alışırsan öyle gidiyorsun işte

Maşallah becerikliymissin doğru nasıl alışırsın öyle gider. Ben tembel büyüdüm

Çok tatlı görünüyorsun buradan,ne güzel bak,elin ayağına dolaşmaz bebeğin olunca,mutluluklar diliyorum şimdiden...

Bu her gün böyle değil di mi?

Vallahi bende kaynanama ateş gibi gelmiştim nişanlıyken. Bulaşıkları elimde yıkamalar defalarca süpürdüğüm yerleri tekrar süpürmeler. Ama evlenince onun içimdeki ateşten kaynaklandığını anladı

Ağır işçi modunda temizlik yaparım, çeşit çeşit yemekler, kışlık-yazlık mutfak hazırlıkları, misafirler, işler...
Her bir tarafa yetişirim, bir de 23 yıldır çalışıyorum
Noldu heykelimi mi diktiler, yapma şu üç günlük dünyada evin, eşyanın kölesi olma....

Kadıncağız aklından şüphe etmiştir,ama gördüm,yapıyordu,gözlerimle görmüştüm diye
Su içtiğim bardağı bile makinaya koyuşumdan anlamıştı artık.. Haa bir ara karton bardak kullanmaya kalkmam da ayrı bir travma idi onun için.. Ama çalışıyorum ben yazık değil mi bana..

Son düzenleme:
Çok tatlı görünüyorsun buradan,ne güzel bak,elin ayağına dolaşmaz bebeğin olunca,mutluluklar diliyorum şimdiden...

teşekkür ederim canım :) inşallah bi bebişim olur bu sefer fişek gibi olurum

ne yani ateş söndü mü

bende dudukluden korkuyorum ama normal tencerede kuru fasulye yapiyorum :) daha guzel oluyot erimiyor ilk once suda hasliyorum pisince suzup salcaliyorm birazda salcali kayniyor cok guzel oliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…