Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

benimde 12 temmuz heyecanla beklemiyorum inşlallah regli olmam ya

hayırlısı olur ınsallh hepımız ıcın canım bırbırımıze dua edelımmmbenımde gecen ay 10 unda oldum bu ayda 10 yada 12 temmuzda olmam gerekır ınsallh hayırlı haber alırız bende hamıleyımmmm dıye yazarızzz:teytey:

işallah canım tarihi belli aslında 21-27 yumurtlama tarihimdi adet günüm1 gün geçince bakacağım sempatiksalakcinni

Etmezmiyim canım allah tez zamanda kovusturu inşallah

kızlar lısteyı yapmısınızda barı kımler hamıs kımler yenıden denıyecek bı guncellesekk hamıle arkadaslar var bende dahıll adet olanlar varr bı guncel yapsakk cok ıyı olcakkkk

Aydnkl canım rabbım hayırlı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın darısı bızlerın basına ınsllh

kızlar lısteyı yapmısınızda barı kımler hamıs kımler yenıden denıyecek bı guncellesekk hamıle arkadaslar var bende dahıll adet olanlar varr bı guncel yapsakk cok ıyı olcakkkk
canım şimdi sen adet olanlaramı dahilsin yoksa hamile kalanlara mıopuyorumnanaktaneğer hamile kalanlara dahilsen seni çoooooook tbrk ediyorum...bende bugün adet olmalıydım ama henüz hiçbişey yok

cok tesekkur ederımmm inşallah darısı başınızaa hayırlı saglıklı sıhatlı sekılde bebıslerınıze kavusunnnn

duruşahh inşallah hamıleyımmm 4+4 olduk bugunnn ınsallahhh darısı basınızaaaa

amin canım aminnnnn...umarım sende sorunsuz bir gebelik geçirirsin...şimdi senin dualarına ihtiyacımız var tatlım

rabbım ol dedı mı hersey olur guzelım kısmet degılmıs rabbım kucagını saglıklı hayırlı sekılde dolduranlardan eylesınnn amınnnnn

bende 4 ocakta doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum inşallah allah tekrar hamile kalmayı nasip eder bize.

meleğim26 arkadaşım tekrar hamilelik istiyormusun doktorun ne zaman önerdi

kızlar merhaba dün benim regl günümdü ama olmadım hala...bugün az önce test yaptı negatif...senağlamasenağlamasenağlama

herkes için hayırlısı olsun kızlar inşallah hamilesinizdir... benimde reglimin 3. günü bugün yarın bitiyo hemen çalışmalara başlıcaz bakalım 29 temmuz da yine regl günüm inşallah bu temmuz ayı bitmeden hamileyim diyebilirim inşallah allah bu kez nasip eder en içten dualarımla....

inşallah canım bu kez olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…