Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

ya arkadaslar benım son adet 10 mayıs adet bıttıgınden berı gun asırı yaramazlık yapıoruzz:) bır haftadır azımda eksı bır tat var azıma acı su gelıyo mıdemden veee acayıp derecede ayaklarıım bacaklarım agrıyooo aslında kemıklerım agrıyoooo yataga yattıgımda bır turlu rahat edemıyorummmmm acaba bunlarr neyın habercısı

kızlar günaydın ben 3 gündür kahverengi lekenme görüyorum bu sabah kaltım yine aynı . normalde benım adetlerim çok sancılı olur ve çokuzun sürer. adet günüm bugundu iki üçnokta şeklinde gelmiş.dün test yaptım negatif. ama adet de yok napıcam ben ?

o kahverengi lekelenmeler bende adetimden 10 gün önce başladı ve 10 gün devam etti ve sonunda adet olmam gereken tarihten 2 gün önce adet oldum. ben bu ay bebek için çok stres yaptım ondan olduğunu sanıyorum.

olabilir canım çünkü gebelik her kişi de farklı değişimler gösteriyo hayırlısı diyelim:)

kızlar bugün adet günüm ve ben dayanamayıp test yaptım bile sonuç her zaman olduğu gibi:1no2: tek çizgi negatif bakalım akşama kadar belki adet olurum yada hiç olmazsam şayet p.tesi gününe kadar ki hiç :1rolleyes:ümidim yok o zaman kan testi için hastaneye giderim:dance:

günaydın canım benimde bugün günüm...
bend beklicem ve görücem..zaten eşim izin vermiyor test yapmama..
pek umudum olmasa hayırlısını diliyorum allahımdan..

günaydın canım benimde bugün günüm...
bend beklicem ve görücem..zaten eşim izin vermiyor test yapmama..
pek umudum olmasa hayırlısını diliyorum allahımdan..

günaydınn tatlımm ben test yapmakla biraz acele ettim zaten eşimde kızdı adet günün 2 gün geçsin yaparsın demişti ama insan heycanlanıp merak ediyo işte bu arada benim akıntım yok sende devam ediyormu canımm allah herşeyin hayırlısını versin inşallah hamileyizdir rabbim duy sesimiziiii:)::)

akıntım sanki var gibi ara ara geliyor..
ama benim normaldede gelirdi..o yüzden hamililik belirtisi aramıyorum..
allahım hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip etsin..
aminnnnnnn...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

akıntım sanki var gibi ara ara geliyor..
ama benim normaldede gelirdi..o yüzden hamililik belirtisi aramıyorum..
allahım hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip etsin..
aminnnnnnn...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amin canım inşallah hayırlısını versin rabbim:)

selam arkadaşlar benımkıde 10 temmuz benımde mıdem bulanıyor kasıklarımdaacıma var gunume 8 gun varken boyle belırtıler olurmu pisgolejık değildır herhalde ıstıfar bıle ettım gun aşırı calıştık ınnsallah ghepımız hamış oluruz

inşallah canım hayırlısı olsun:)

arkadaşlar biraz önce yasin okudum ve allaha dua ettim bebeklerimize biran önce kavuşalım diye sizler için de dua ettim isteyen herkese nasip et allahım yüzümüzü güldür evlat hasretiyle bizleri terbiye etme dedim inşallah allah kabul etmiştir aminnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benimde 4 temmuz bakalım hayırlısı çünkü bugün kahvemsi akıntım oldu ve bel ağrılarımla kasık ağrılarım var

canım allah senden razı olsun..
cok sağolasın..inşallah allahım dualarımızı kabul eder..inş. yüzümüz güler inş. seviniriz..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım allah senden razı olsun..
cok sağolasın..inşallah allahım dualarımızı kabul eder..inş. yüzümüz güler inş. seviniriz..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canım bugün adet günüm ve bu saat oldu bende tık yok inşallah olmam ya hamileyimdir rabbim okuduğum yasini ve ettiğim dualrı kabul etsin herkes için geçerli herkese yürekten dualar ettim:):) sizlerde benim için yürekten dualar edin bu sefer hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum...

Merhaba Muntazaman

Idrar yolu enfeksiyonu olma ihtimalin olablir canim.anlattigin belirtiler sanki oyle gibi.insallah hamilesindir :)

26 hazıranı bekleyen hamıs adayları vardı onların sonuclarıı ne olduu merak ettımm

canım bende 1o temmuxzu beklıorumm vee benımde mıde bulantılarım var azıma eksı sular gelıyo acaba mıdemımı uzuttum yokkksaaa yoksaaaa:CüvCüv:
ayyyy dusunmesı bıle guzellll yaaa ne bılım hayırlısıı artıkk

kızlar ben dün regl olmadım bi günlük gecikmem var inşallah da olmam ya hamişmiyim acaba bu sefer tutturduk mu?:kedi: fazla haycanlanmak istemiyorum belki gecikme olmuştur diye inşallah hamileyimdir kızlar dua adin allah isteyen herkese nasip etsin aminnnnn gelişmelerden sizi haberdar ederim sizlerde yazın dün adet olması gereken arkadaşlar oldu mu hani birbirimizi buradan takip edicektik ama kimse gelişmeleri yazmıyo arkadaşlar böyle anlaşmamıştık sonuç ne olursa olsun birbirimize destek olucaktık....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…