Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

tütütütü maşallah aman nazar değmesin hoppa!!!! hadeee bakalımm:):)

26 bında test yapacağım deemiştim ama hala yapmadım, adette olmadım ama hiçbir belirti yok

geçen ay 29. günde ondan önceki ay 34. günde adet olmuşum. bugün 30. günüm, yapsammıkine ??? garibana bi yardımmm

slm canım yazdığına göre arada 4 gün oynuyo senin bence 4 ,5 gün daha bekle kesinleşsin olmassın insallah gebesindir:CüvCüv:

kızlar bende şimdi adetliyim askerler gibi gün sayıyorum bebeyimin geliceyi günü dört gözle bekliyorum ben temmuzun 20 sinde olurum heralde herkesle beraber bekleyip sayalım bakalım inşallah isteyen herkes temmuzda adet olmaz.:Saruboceq:

çok acayibim ya geçen aylarda gecikmeden 3 test birden yaparken şuan yapasım yok ama meraktanda çatllayacağım

çok acayibim ya geçen aylarda gecikmeden 3 test birden yaparken şuan yapasım yok ama meraktanda çatllayacağım

hayırlısı olsun hiiiiç heycan yapma benimde bu ay 3 gün geçti yapayımmı yapmıyımmı derken adet oldum bakalım inşallah bidahaki ay ama sen olmassın inşallah içini rahat tut dikkat et ağır falan kaldırma belki vardır canım seni çoook iyi anlıyorum.:teselli:

ınşallah canım, hepimize Allahım eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Bu arada canım, bir liste yapmayı düşünmüyor musun? Yakından takip etmiş oluruz en azından. Ne dersin?

merhaba arkadaşlar bende katılmak istiyorum aranızaa
benimde 2 temmuz regl günüm çok merak ediyorum
allah her isteyene verir inş.

Âl-i İmrân Suresi Ayet : 40

Zekeriyya: Rabbim! dedi, bana ihtiyarlık gelip çattığına, üstelik karım da kısır olduğuna göre benim nasıl oğlum olabilir? Allah şöyle buyurdu: İşte böyledir; Allah dilediğini yapar.

Hud Suresi Ayet : 71- 72- 73

71. Biz, Ona İshak’ı müjdeledik. İshak’ın ardından da Yakub’u!
72. -Vay başıma gelenler, Ben ihtiyar bir kadınım, kocam da yaşlı olduğu halde nasıl doğurabilirim? Bu şaşılacak bir şey! dedi.
73. -Sen Allah’ın işine mi şaşırıyorsun? dediler, Ey evin halkı, Allah’ın rahmeti ve bereketi sizin üzerinizdedir. Şüphesiz, övgüye layık ve eşsiz cömert O’dur.

Rabbim,senden başka bir ilah yok. Senden başka bir Yaratıcı da yok. Hepimizi ve herşeyi yaratan ve belirli zamanı dolunca yine canlarımızı alacak olan sensin. Dönüşümüz yalnızca sanadır. Araya hiç kimse ve hiç bir şeyi sokmadan "yüzü suyu hürmetine" dediklerimiz olmadan, haşa ki sana eş bir yardımcı edinmeden sana dua ediyoruz. Çünkü bizlere yardım edecek olan bir tek sensin. Senin herşeye gücün yeter. Sen herşeye kadirsin. Bir şeye "Ol !" dediğinde, o şey oluverir. Bizlere evlatlarımızı nasip et, merhamet dolu manasına gelen ve senin ismin ile bizleri armağanlandırdığın rahimlerimize, merhamet yuvalarımıza,cömertliğin ile bebeklerimizi ver Allahım.

Âl-i İmrân Suresi Ayet : 47
Meryem: Rabbim! dedi, bana bir erkek eli değmediği halde nasıl çocuğum olur? Allah şöyle buyurdu: İşte böyledir, Allah dilediğini yaratır. Bir işe hükmedince ona sadece "Ol!" der; o da oluverir.

Bizler ancak ve yalnız senden diliyoruz. Çünkü biz kulların sana muhtacız. Senin herşeye gücün yeter. Sen doğmadın, doğurulmadın ve doğurmadın, sen tüm eksikliklerden uzaksın. Bizleri evlat hasreti ile imtihan etme Rabbim. Evlatlarımız, ailemize, vatanımıza milletimize, dilimize dinimize hayırlı birer insan olarak, senin vereceğin sağlık akıl huzur ile evlerimizi şenlendirsin, bizleri evlatlarımız ile hediyelendir, müjdelendir Allahım. Sen yüceler yücesisin, dualarımızı kabul edensin, bizim dualarımızı da kabul et Allahım. Amin.

Kuranda hiç bir ayet öylesine yazılmaz. Muhakkak bir mesaj ve ibret vardır. verilen bu ayetlerde imkansız duran gebelikler müjdelenmişse, Rabbimiz bizlere bu ayetlerinle müjde veriyor işte, ne mutlu bizlere...

Hakkımızda en kısa zamanda hayırlı olan, evlatlarımız bizlerle olsun inşallah.

kızlar yeni konu açtım regl takip listesi hazırladım herkes ordan bakabilir inşallah herkes mutlu haberi verir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…