Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

merhaba adet tarihim 20 temmuz.herkese bol şans diliyorum.

gamzelikız özledimmm seniii nerelerdesinn neler yapıyorsunn ya:dance:

hayatım ne olsun valla ben ev topluyorum taşınıcam tayinimiz cıktı ev toplamaktan fazla uğrayamıyorum..büyük ihtimalle yarın interneti kapatıcaz 1 2 hafta giremicem.ama daha sonra sizlerleyim..sen nasılsın neler yapıyosun..
bu ay bol çalışma yapmışsın inş. hayırlısıyla hamiş haberini alırım..:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benımde 3 gun gectı heyecanla beklıyorum,test de yapmadım ,acaba yarın yapsam mı bılemedım,hayırlısı:)

ewet öyle canımm ama belki de geç döllenme olduğu için olabilirr yada stresten regl gelmiyor da olabilir herşeyin hayırlısı canımm

Yok yok yok yok yok yok yok yok.....Bu gece dayanamadık eşimle kan testi yaptırmaya gittik.Sayıma bakılmadı sadece gebelik varmı yokmu diye bakıldı ama negatiffff.Ya ne oluyor bana böylee....Hala hasta olmadım...Delirecemm az kaldı.Ağla ağla içim çıktı yineeee....Bu geç döllenme olayı nedirr.Nezaman belli eder kendini...bilmiyorumkismile

Canım benım ılk gebelıgımde gec döllenme olmmustu adetım 15 gun gectıkten sonra ıdrar testı yapmıstımmm ıkı cızgı cıkmıstı ama kan degerlerınde gözukmuoduuu cokk kucukdu kızımm cunku

Gerçektenmiii.İnşaalh benim de öyle bişeydirrr...o 15 günlük süreçte doktora gittinmi hiççç...

bekleme süresi adamı bitiriyor....

haklısın canım bitirmek değil sanki sana böyle içten içten işkence ediyorlar gibi oluyorsun...Bu akşam test yaptırırken hemşireyle konuştumm.Normalde bende damar çok zor bulurlar.Oda dediki yok bu akşam çok net damarın dedi.Bende sizce buda hamilelik belirtisi olabilirmi diyince kız güldü.Kusura bakmayın dedim paranoyak oldum 4 senedir.Herşeyi ona bağlıyorum...Hayırlı vakti bekliyor bebeğim biliyorum ama bu ay çok ağlattı benii.Hele bi gelsinn...soracğım ona...yerimseniben

Gerçektenmiii.İnşaalh benim de öyle bişeydirrr...o 15 günlük süreçte doktora gittinmi hiççç...

canım benim ablamın adetinden 20 gün geçtikden sonra kanda çıkdı.. doktoru geç döllenme demedi onun kanda geç çıkmasının sebebi kanının normalinden fazla sıvı oluşundan kaynaklandığını söyledi.... ablamın idrada çıkdı yani kanda çıkmadı... bazen olabiliyor bu tarz sorunlar....

hepimiz aynı durumdayız canım 3. aşılamam sonucu 22 temmuzda beklemek mahvediyor hastalanmak ise resmen yıkıyor ama kısmetden ötesi yok... bebişlerimiz gelecek er yada geç önemli olan inanıp sabırla beklemek....

Son düzenleme:

Aynen canım haklısın...Evet gelecekkk rabbim herşeyin hayırlısını versin inş...Demekki şuan belkide anne olmak hayırlı değil hakkımızda...Rabbim inş hepimize dayanma gücü ve sabır versin...

Aynen canım haklısın...Evet gelecekkk rabbim herşeyin hayırlısını versin inş...Demekki şuan belkide anne olmak hayırlı değil hakkımızda...Rabbim inş hepimize dayanma gücü ve sabır versin...

canım sende içini ferah tut... bak deminde dediğim gibi ablamın 20gün geçtikden sonra kanda çıkdı. sebebide kanının sıvı oluşu inşaallah hamişsindir... tüm kalbimle dilerim ....

canım sende içini ferah tut... bak deminde dediğim gibi ablamın 20gün geçtikden sonra kanda çıkdı. sebebide kanının sıvı oluşu inşaallah hamişsindir... tüm kalbimle dilerim ....

Allah razı olsunnn.Benimde temennim inş öyle bişeydirrr...Rabbim inşş seninde beklentini boşa çıkarmasınn....olumunekankayizsmile

Allah razı olsunnn.Benimde temennim inş öyle bişeydirrr...Rabbim inşş seninde beklentini boşa çıkarmasınn....olumunekankayizsmile

Allah razı olsun..... resimdeki bebişler ablamın... bu arada ablam 40 yaşında ilk kızını dünyaya getirdi ikinciside 9 temmuzda 1 aylık oldu..... hatta ikincisini direk kalp atışında öğrendi... 2,5 aylıkdı öğrendiğinde..aralıklarla 2 kanda test yaptırıyor çıkmıyor... birde doğum kontrol hapı kullandığından ihtimalde vermiyor.. sonra iç bulantısından ve halsizlikden dolyı dktora gidiyor bu ilaç bana dokundu ilacımı değiştirin diyor hehe bir bakıyor hamiş.... 42 yaşındada 2.yi dünyaya getirdi korunurken hamiş kaldı.. kısmet işde herşey....

:1rolleyes:
ayyy allahımmm sen nelere kadirsin...Eğer olacaksa hap map boşş....Gerçkten rabbim herşeyde bir hikmeti vardır.İyiki yapmış o yaşta ileride ona ne kadar destek olacak o kızı ona.Annem kardeşimi 38 yaşında yaptı.Şimdi biz gittik o yanında o kadar eli ayağıki onun varlığı ona yetiyor...Bu arada çok tatlılar yesinnn onu ablası....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…